inzercia, predaj, predám, bazár

CNC programátor

Kategória: Priemysel a výroba

Hľadáme do kolektívu šikovaných CNC programátorov na frézy v programovaciom jazyku Heindenhein.

Nejedná sa o projekt ale o dlhodobú spoluprácu v Nemeckej firme na výrobu strojov a technológií.
Čistá práca v dielni s motivujúcim platovým ohodnotením a veľmi prijemným kolektívom s osobným prístupom.
Ubytovanie je zabezpečené a veľmi pekné. Každý pracovník ma svoju izbu/súkromie.

Turnusi Nemecko/Slovensko sú individuálne a prispôsobené Vašim potrebám. Akurát musia byt pochopiteľne vopred odkomunikované.

Náplň práce:
• Obrábanie dielov podla výkresovej dokumentácie
• Programovanie CNC strojov

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• 5 rokov prax zoradovač CNC
• Znalosť programovacieho jazyka Heidenhein
• Čítanie výkresovej dokumentácie
• flexibilitu a ochotu cestovať (práca v turnusoch)
• aktívna znalosť jedného z jazykou značnou výhodou: angličtiny, nemčiny, ruštiny, poľštiny alebo francúzštiny
• manuálna zručnosť

Benefity:
• Dlhodobá spolupráca
• Motivujúce finančné ohodnotenie na základe Vašich skúseností s zručností.
• Osobný prístup a komunikácia
• Výborný kolektív ako Slovenských tak aj Nemeckých kolegov
• Splatnosť faktúry 2 týždne - prevažne hradíme na druhý deň
• Zálohová platba po osobnom dohovore možná
• Náradie zabezpečené

ODMENA: do 25 €/hod - podľa skúseností s plne hradeným veľmi prijemným ubytovaním (samostatný apartmán)

Tešíme sa na Váš kontakt.
grohmann@
CNC programátor
Podobné inzeráty
Programátor CNC strojov
Stabilná a prosperujúca spoločnosť v Oravskej Polhore hľadá do svojho tímu nového kolegu/kolegyňu na pozíciu programátor CNC strojov: Náplň práce: - zabezpečenie realizácie výroby na CNC strojoch (program + odladenie), - samostatná obsluha CNC frézy resp. CNC sústruhu, - príprava a 100% výroba dielov podľa technických výkresov, - kontrola a meranie vyrábaných dielov, - evidencia vyrobených dielov. Osobné predpoklady: - nadpriemerná schopnosť a zručnosť samostatne riešiť technické problémy, - nadpriemerne organizovanie a plánovanie práce, - samostatnosť, 100% nekonfliktnosť, - ochota prevziať zodpovednosť za pracovnú skupinu, - ochota vzdelávať sa a získavať nové skúseností z ďalších činností. Ponúkame: - rôzne peňažné bonusy pri významných životných udalostiach, - bonusový systém (dochádzka, kvalita, produktivita, ...), - 13., 14. plat-výkonnostná odmena, - nefinančné benefity. - KOMPENZUJEME UBYTOVANIE - KONTRAKT NA 4 ROKY Odmena: - živnosť 2400 EUR/mesačne so zahrnutím pohyblivých zložiek mzdy (dochádzka, produktivita, kvalita,..) - práca cez víkend (min. 16 hodín).
Programátor CNC
Hľadáme šikovného kolegu, ktorý má rád strojárinu a je dobrý v programovaní CNC strojov . Miesto práce: Plevník – Drienové Druh pracovného pomeru: živnosť Termín nástupu: dohodou Mzdové podmienky: 12 €/hodina Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: Medzi tvoje hlavné zodpovednosti na pozícii Programátor CNC bude patriť programovanie, nastavovanie a obsluha CNC strojov (sústruhu a fréz). Na tejto pozícii budeš pracovať na 1 zmenu (ranná alebo poobedná podľa dohody). Osobnostné predpoklady a zručnosti • predchádzajúca prax v odbore • znalosť CNC programovania (HAAS) • znalosť čítania technických výkresov • vyučený v odbore výhodou Zamestnanecké výhody, benefity: Budeš pracovať v mladej slovenskej firme s priateľským kolektívom. V čistom a dobre vybavenom pracovnom prostredí. Ponúkame stabilné pracovné miesto s pravidelným a zaujímavým finančným ohodnotením, ktoré kopíruje tvoje schopnosti a pracovné nasadenie. Našim cieľom je neustály odborný rast s adekvátnym ohodnotením. Charakteristika firmy: Spoločnosť THR Machine s .r. o. pôsobí na trhu, v oblasti strojárskeho priemyslu, od roku 2018. Spoločnosť sa v súčasnosti orientuje na kusovú a sériovú výrobu. Produktové portfólio tvoria sústružnícke a frézarské diely z rôznych materiálov. Produkcia je určená na domáci aj zahraničný trh (Rakúsko, Nemecko a iné). Ambíciou spoločnosti je rásť a zväčšovať výrobné kapacity. Ak sa chceš stať súčasťou nášho tímu pošli životopis na mail alebo nás kontaktuj telefonicky. Kontaktná osoba: Vladimír Hrnčík Tel.: E-mail: info@
OBSLUHA CNC FRÉZY
OBSLUHA CNC FRÉZY PSS SVIDNÍK,a.s. výrobca strojov na spracovanie mäsa a pivovarov príjme OBSLUHU CNC FRÉZY. Predpoklady: - znalosť čítania strojárskej výkresovej dokumentácie, - prax min. 2 roky Popis práce: • obsluha CNC frézy HAAS Ec 1600, operačný systém FANUC (5-osová CNC fréza) alebo obsluha CNC frézy Doosan DNM 750 II, operačný systém FANUC (3-osová CNC fréza) PLAT: 5,10€ - 7,00€ brutto/hod. (úkolová mzda - podľa výkonnosti a zručnosti) možnosť pracovať na živnosť 7€-10€/hod. Výhody, benefity: - možnosť ubytovania a stravovania v areáli firmy - možnosť pracovať na živnosť - dvojzmenná prevádzka - úhrada faktúr/mzdy načas - preplácanie cestovného pri dochádzaní vo výške cestovného lístka SAD (nad 20 km) - mzda závisí od praxe a šikovnosti - možnosť pracovať nadčasy Informácie o ochrane vašich osobných údajov nájdete na našej webovej stránke:
OBSLUHA CNC FRÉZY
OBSLUHA CNC FRÉZY PSS SVIDNÍK,a.s. výrobca strojov na spracovanie mäsa a pivovarov príjme OBSLUHU CNC FRÉZY. Predpoklady: - znalosť čítania strojárskej výkresovej dokumentácie, - prax min. 2 roky Popis práce: • obsluha CNC frézy HAAS Ec 1600, operačný systém FANUC (5-osová CNC fréza) alebo obsluha CNC frézy Doosan DNM 750 II, operačný systém FANUC (3-osová CNC fréza) PLAT: 5,50€ - 7,00€ brutto/hod. (úkolová mzda - podľa výkonnosti a zručnosti) možnosť pracovať na živnosť 8€-11€/hod. Výhody, benefity: - možnosť ubytovania a stravovania v areáli firmy - možnosť pracovať na živnosť - dvojzmenná prevádzka - úhrada faktúr/mzdy načas - preplácanie cestovného pri dochádzaní vo výške cestovného lístka SAD (nad 20 km) - mzda závisí od praxe a šikovnosti - možnosť pracovať nadčasy Informácie o ochrane vašich osobných údajov nájdete na našej webovej stránke:
CNC programátor a obsluha CNC stroja
Prijmeme pracovníka na trvalý pracovný pomer alebo živnosť na pozíciu programátora a obsluhu CNC stroja. Požiadavky: - vedieť čítať výkresovú dokumentáciu - vedieť obsluhovať CNC stroj - vedieť programovať CNC stroj - stredoškolské vzdelanie bez maturity Výhody: - nástup ihneď - práca len na jednu zmenu - mzda 1300 eur brutto / mesiac - práca v mladom kolektíve - krásne a čisté priestory - o ďalších výhodách sa dozviete pri osobnom pohovore Miesto výkonu práce je 958 52 Žabokreky nad Nitrou.
CNC obsluha / programátor
Hľadám si normálne, reálne a hlavne morálne zamestnanie. Som CNC Programátor so 4 ročnými skusenostami vo výrobe na CNC centrách. Som flexibilný, trpezlivý, manuálne zručný a rád sa zaučim aj na nové. Poprosím Vás kontaktujte ma pomocou e-mailu. Čislo je vymyslene kvôli špekulantom a reklamam od veci.