D2D Obchodník

Kategória: Obchod a predaj

Miesto práce
Banská Bystrica
(Práca vyžaduje cestovanie)

Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť

Termín nástupu
ihneď/dohodou

Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme obchodného zástupcu pre náš obchodný tím zameraný na D2D predaj pre zdravotnú poisťovňu. Obchodníka, ktorý bude vytvárať dobrú atmosféru v tíme, bude vedieť aktívne pracovať v teréne a ísť príkladom svojim kolegom.
Hlavnými úlohami obchodného zástupcu budú:
- prezentácia produktov zdravotnej poistovne
- aktívna práca v teréne
- porovnávanie výhod zdravotných poisťovní
- poskytovanie informácií
- registrácia zákazníkov
Zamestnanecké výhody, benefity
- bezkonkurenčná obchodnícka provízia
- medziprovízie z obchodného tímu
- koncoročné bonusy podľa výkonu
- kompletne vybavený backoffice vrátane asistentky
- bezplatné zaškolenie
- neustála technická podpora
- príspevky na dopravu
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Maloobchod

Sme obchodná spoločnosť so sieťou profesionálnych promotérov. Poskytujeme služby v oblasti získavania nových zákazníkov, predaja produktov a tvorby promo kampaní. Naša firma má moderné a individuálne obchodné prístupy k zákazníkom, obchodným partnerom i promotérom, vďaka ktorým prinášame obchodným partnerom desiatky tisíc spokojných zákazníkov ročne.

Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti
Slovenský jazyk - (C2) - Expert
Vodičský preukaz
B
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- preukázateľné skúsenosti s predajom
- skúsenosti s budovaním obchodného tímu
- skúsenosti s adaptáciou a motiváciou
obchodného tímu
- výborné komunikačné a argumentačné
zručnosti
- samostatnosť a zodpovednosť
- dochvíľnosť a vlastná iniciatíva
- schopnosť nadchnúť seba a okolie pre danú vec
Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti

Počet zamestnancov
3-4 zamestnanci