inzercia, predaj, predám, bazár

Elektrikári Zahraničie

Kategória: Ostatné

Dobrý Deň momentálne hľadáme dvoch elektrikárov SZČO na prácu do Nemecka (okolie mesta Hamburg) s nástupom od 17.4.2023 jazyk je výhodou ale nieje podmienkou !! (Slovenský kolektív)
Náplň práce:

-Práca na projekte Parkovisko
-Ťahanie káblov,Zapájanie svetiel, Zapájanie zásuviek, Zapájanie autonabijačiek.
Práca na danom projekte 3-4 týždne a po vzájomnej spokojnosti práca celoročne (prevažne bytové inštalácie)

Podmienky:
-aktívna živnosť

-platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. §21 a vyššie
-vlastné auto
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť

Ponúkame:
-55-60 hodín tyždenne

-ubytovanie zabezpečené a hradené v plnej výške (dávame si záležať na výbere ubytovania!!)

-náradie zabezpečené

- práca na turnusy 3-1 alebo podľa vzájomnej dohody

-fakturácia 14/14 ( Výplata načas možnosť záloh)
Hodinovka podľa skúseností praxe po vzájomnej dohode.

V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktuje na telefónom čísle uvedenom v inzeráte Ďakujem



Elektrikári Zahraničie
Podobné inzeráty
LP platne zahranicie rozne
LP platne zahranicie zachovale. Santa Esmeralda II, Mahler 2 platne spolu, nemecke Superhits 1€, rozpravanie v nemcine. Rocky Mountains zum Polarkreis (Hans Sielmann)
Spracovanie DP
Ponúkam vypracovanie daňových priznaní pre fyzické osoby typ A alebo B za zdaňovacie obdobie 2022. Cena: typ A - príjmy zo zamestnania (SR) - 20 EUR typ A - príjmy zo zamestnania (zahraničie alebo SR + zahraničie) - 30 EUR typ B - živnosť (paušálne výdavky) - od 60 EUR typ B - kombinácia príjmov zo závislej činnosti, príjmov z podnikania alebo ostatné príjmy - od 60 EUR Pri cene "od" znamená, že ide o individuálne posúdenie podľa zložitosti a časovej náročnosti. Vypracované zasielam vo formáte PDF alebo XML, resp. aj doporučene poštou v papierovej forme na Vami uvedenú adresu (doplatok + 5 EUR). Teším sa na spoluprácu.
Hľadám prácu
Zdravím hľadám prácu v okolí Kysúc, poprípade Žilina s každodenným dochádzaním. Najlepšie živnosť, možno TPP. Alebo zahraničie, ale krátke turnusy niečo ako 2 týždne tam a týždeň doma. Najlepšie s hradenou cestou a ubytovaním. Krátke info o mne: Vek: 22 rokov Vzdelanie: vyučený som stolár + maturita - podnikanie v remeslách a službách. Vodičský preukaz: skupina B, auto nemám Potom tu nehľadajte nejakého profi stolára v škole sme robili na praxi len s DTD. Ponúknite hocičo, rád sa niečo priučím :) Ponuky prosím zasielajte na e-mail brano9@ Za každú ponuku vopred ďakujem :)
Dokončovacie stavebné práce
SPI GLOBAL PLAY s.r.o. Miesto práce Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie) Druh pracovného pomeru živnosť Termín nástupu ihneď, alebo po dohode Mzdové podmienky (brutto) Ročný príjem od 25 000€ -35 000€ / Vedúca pozícia 35 000 € - 40 000€ Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti • Búracie práce • Práca s drevom • Podlahárske prace (koberec, PVC , plávajúca podlaha) • Maľovanie • Obkladačské práce • Ukončovacie dekoratérske práce • Montážne prace Zamestnanecké výhody, benefity • Cesta a ubytovanie sú zabezpečené • Služobne vozidlo počas celého projektu k dispozícii • Náradie zabezpečené • Práca na živnosť • Fakturácia pravidelná po ukončení vyplácanie max. do 14 dni • Záloha možná • Individuálny rast Informácie o výberovom konaní Štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku prosíme zaslať emailom na Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate. Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov. Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním základné vzdelanie stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie Prax na pozícii/v oblasti 2 Osobnostné predpoklady a zručnosti Si manuálne zručný a nebojíš sa učiť nové veci? Rád cestuješ? Máš praktické myslenie a dokážeš pracovať v tíme? Ak si za, si náš človek! Sme medzinárodná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu a realizáciu zábavných centier po celom svete.
Inštalatér - montér zábavných centier
SPI GLOBAL PLAY s. r. o. Miesto práce Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie) Druh pracovného pomeru živnosť Termín nástupu ihneď, alebo po dohode Mzdové podmienky (brutto) Ročný príjem od 25 000€ -35 000€ / Vedúca pozícia 35 000 € - 40 000€ Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti • stavba oceľových konštrukcií, kompletná výstavba zábavných centier podľa inštrukcií nadriadeného, v súlade s časovým harmonogramom a postupom prác Zamestnanecké výhody, benefity • ubytovanie a doprava na miesto projektu zabezpečené a hradené • služobné auto a náradie k dispozícií počas celého trvania projektu • seriózny prístup • možnosť kariérneho rastu Informácie o výberovom konaní Štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku prosíme zaslať emailom na adresu: Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate. Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov. Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním základné vzdelanie stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie Osobnostné predpoklady a zručnosti Nudí ťa stereotyp a chceš spoznať svet? Si manuálne zručný a nebojíš sa učiť nové veci? Rád cestuješ? Máš praktické myslenie a dokážeš pracovať v tíme? Ak si za, si náš človek! Sme medzinárodná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu a realizáciu zábavných centier po celom svete.
Hľadám
Dobrý deň, mal by som záujem o prácu ako zvárač CO2 ZM1+ štátna skúška , prax 8r , čítanie vykresov . Najlepšie zahraničie, ponuky typu 13-14€ nie ďakujem ušetríme si čas , za každú normálnu ponuku vopred ďakujem .