Hľadá sa skladník

Kategória: Stavebníctvo

Stabilná firma ponúka prácu v príjemnom kolektíve na pozíciu skladníka. Hľadáme šikovného a samostatného skladníka, ktorý má zodpovedný prístup k práci.
Náplň práce:
- nakladanie a vykladanie tovaru
- preberanie a príprava tovaru
- práce s VZV, nie je podmienkou, ale výhodou (preukaz nie je nutný, vieme zaškoliť)
- udržiavanie čistoty na pracovisku

Životopisy zasielajte : emkaekonom@
Podobné inzeráty
Skladník - stavebniny
skladník Prijmeme zamestnancov do stavebnín skladník miesto práce: Dvory nad Žitavou požiadavky: zodpovednosť, presnosť, flexibilita, spoľahlivosť, pozitívny prístup k prijímaniu nových poznatkov jazyk: slovensky-maďarsky vodicky: ANO/NIE, B - C - E - VZV vítaná-(nie je podmienkou) mzda - * dohodou podľa pracovnej náplne. Okolie DVORY NAD ŽITAVOU !! Prosím zaslanie životopisu a tel.č. na e-mail: vdd@
Skladník s VZV/vodič v stavebninách
Hľadáme kolegu na pozíciu skladník/vodič. Preferujeme uchádzačov s preukazom na VZV a vodičským preukazom skupiny B s chuťou pracovať :). Pracovná náplň: - práca v sklade so stavebným materiálom - príjem, výdaj kontrola tovaru a jeho uloženie na správne miesto - výdaj správneho tovaru zákazníkovi - manipulácia a práca s vysokozdvižným vozíkom - vývoz tovaru k zákazníkom na dodávke - pracuje sa každú druhú sobotu 8-12hod. Ponúkame: - Prácu na HPP s možnosťou nástupu ihneď či dohodou - stabilné zázemie (firma je na trhu 30rokov) - školenia - platené nadčasy - zamestnanecké ceny na predávaný sortiment - dobrých kolegov :) Obsadzujeme tiež pozíciu skladníka. Pre viac info o tejto pozícii prosím volajte p. Barancovej na č. . Životopisy posielajte prosím na e-mail: barancova.veronika@ tel. kontakt: Viac info o nás:
Skladník / Lešenár
Neutekaj do zahraničia, slušné peniaze si vieš zarobiť aj doma. Ak si z Oravy alebo Liptova a máš chuť pracovať ako skladník / lešenár, zavolaj. Spoločnosť J-D Company SK, s.r.o. ponúka stabilnú prácu v rámci SR. Práca je v kombinácií hodiny / úkol na živnosť. Sklady máme v Ružomberku. -Pracuje sa v Po-Pia cca 180 h/mes. -Cesta zabezpečená firemnými autami, prípadne preplácané náklady -Každý deň sa dochádza domov -Náradie zabezpečené. -Potrebné školenia zabezpečíme -Prax nie je potrebná -Vodičský preukaz sk. C rozhodne výhodou Zárobok 11 až 20€/h Kontakt: jdcompany.lesenie@
Ponuka práce --  Bratislava
skladník - FEROMAX s.r.o Ponúkam prácu v stabilnej firme na pozíciu: 1.Skladník - výdaj/príjem hutníckeho materiálu, betonárskej ocele,kari siete atď. -mzda : dohoda Poskytujeme bezplatné ubytovanie. Miesto : Bratislava Meno: Michal Kubík Telefon: E-mail: m.kubik@
Mladý Start-Up hľadá pilotných partnerov
Touto cestou chceme osloviť potenciálnych pilotných partnerov v oblasti stavebníctva, ktorí zháňajú zákazky v Nemecku. Náš tím Cocrafter, ktorý vyvíja platformu na sprostredkovanie kvalitných zákaziek a subdodávateľov, hľadá pilotných partnerov, ktorí by nám pomohli s testovaním platformy a poskytovali nám spätnú väzbu. Ak ste stavebná spoločnosť, ktorá: - hľadá nové a účinné riešenia pre získavanie zákaziek - je činná aj v Nemecku - má kvalitný personál - a predovšetkým má chuť pomôcť nám vyvíjať našu platformu tak ste na správnom mieste. Naša platforma vám umožní získať prístup k vysoko kvalitným zákazkám, ktoré spĺňajú vaše potreby. Sme zameraní na poskytovanie najvyššej kvality služieb a spokojnosť našich klientov je našou prioritou. Ak sa rozhodnete stať sa pilotným partnerom našej spoločnosti, získate výhody, ako napríklad prvotné prístupy k novým funkciám a možnosti ovplyvniť budúci vývoj našej platformy. Kontaktujte nás ešte dnes a staňte sa pilotným partnerom našej spoločnosti.
Skladník
Stavebniny DoRe v Dolných Salibách hľadá nového skladníka. Pracovná náplň: - manipulácia s VZV - vykladanie a chystanie tovaru - obsluha zákazníkov Osobnostné predpoklady a zručnosti: - spoľahlivosť - precíznosť - zodpovednosť - prax v práci v sklade (nie je podmienkou) - prax vo vedení VZV (nie je podmienkou) Viac info telefonicky, alebo osobne.