inzercia, predaj, predám, bazár

Hľadáme šikovných ľudí do nášho tímu

Kategória: Financie a ekonomika

Obchodné, manažérske, administratívne pracovné pozície

Náplň práce a zodpovednosti
- práca možná aj online
- poskytovanie poradenstva zákazníkom
- komunikácia, starostlivosť a budovanie dlhodobých obchodných vzťahov so zákazníkmi
- spoluúčasť na výberových konaniach
- podpisovanie zmlúv s obchodnými partnermi a zákazníkmi

Zamestnanecké výhody, benefity
- pridelenie osobného mentora na zaškolenie až do osamostatnenia
- možnosť aktívne ovplyvniť výšku svojho príjmu
- časová flexibilita
- príjemne, čisté pracovné prostredie
- možnosť získania certifikátu
- osobný rozvoj
- zmluvne garantovaný kariérny postup
- práca možná aj z domu
- dovolenkovo-motivačný program pre najlepších spolupracovníkov
- spoločné teambuildingy, akcie, semináre
- možnosť medzinárodného pôsobenia

Stručná charakteristika spoločnosti
Nemecká spoločnosť objektive vermögensberatung má zastúpenie v 15 európskych krajinách a je tak jediným poskytovateľom finančných služieb, ktorý pôsobí v celej Európe.
Na Slovenskom trhu pôsobí od roku 1993. Sústreďuje sa na dlhodobé, komplexné finančné spotredkovanie so zameraním na klientov. Zároveň poskytuje našim finančným sprostredkovateľom spoľahlivý rámec pre ich samostatnú podnikateľskú činnosť v kariérnom systéme.
Z dôslednej orientácie na klientov pramení ich spokojnosť, vernosť a ochota odporúčať naše služby aj ďalším ľuďom.
Hľadáme šikovných ľudí do nášho tímu
Podobné inzeráty
Hľadáme účtovníka/účtovníčku do nášho tímu
Hľadáme účtovníka/účtovníčku do nášho tímu. Sme menšia externá firma spracujúca účtovníctvo našich klientov. Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorá sa orientuje v podvojnom účtovníctve, má prax min. 2 roky na podobnej pozícii. Ponúkame príjemné pracovné prostredie, flexibilný prac. čas, stravné lístky nad rámec, vlastnú organizáciu práce, vzdelávanie v oblastí účtovníctva a daní. Forma: TPP/živnosť Odmena: 1200-1500/brutto /pri TPP/ Možnosť skráteného úväzku. Kontakt: account@, tel: Kancelárie: Bratislava - Ružinov
Obchodný zástupca
Miesto práce Košice Druh pracovného pomeru živnosť Termín nástupu 01.1.2022 Mzdové podmienky (brutto) 1 250 EUR/mesiac Pre seniorných ľudí so skúsenosťami ponúkame fixnú zložku 1000 EUR/mesiac + variabilnú zložku od 250 EUR bez obmedzenia hornej hranice. Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Analýza potrieb a prianí klientov, tvorba finančného plánu a návrh vhodného riešenia pre klientov, Získavanie odporúčaní od klientov a následne dohodnutie termínov s nimi, Poskytovanie komplexných finančných služieb existujúcim aj novým klientom, Starostlivosť o vlastný klientský kmeň, Vzdelávanie vo financiách, aby si bol všeobecný odborník vo všetkých segmentoch financií – bankovníctvo, poisťovníctvo, investície aj úvery. Zamestnanecké výhody, benefity Fixný a nadštandardný príjem za výkon, Zaujímavé a rastúce platové ohodnotenie, vyplácanie obchodných bonusov štvrťročne a aj následných provízií od začiatku, Unikátny a rýchlo sa rozvíjajúci projekt s možnosťou sebarealizácie a kariérneho rastu, V prípade zodpovedného prístupu určitá časová flexibilita, príp. práca z domu, Možnosť vypracovať sa na manažéra pobočky a prekonať aj max. výšku príjmu, Príjemný kolektív, ľudský prístup, Moderná a nová pobočka, Škála benefitov v oblasti vzdelávania a firemných akcií, víkendových či viacdenných poznávacích ciest, Sme plne digitalizovaní a odpadá tak papierová agenda (s výnimkou žiadostí o hypotéku), Nepracujeme s hotovosťou, naša banka bude plne digitalizovaná. Informácie o výberovom konaní Pre spoločnosť SB-KOŠICE I. z našej skupiny hľadáme šikovných a skúsených ľudí s príjemným vystupovaním, ktorí sa chcú venovať bankovo – poradenskej činnosti. Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 20.12.2022 Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa Pozícia je vhodná pre absolventa Áno Inzerujúca spoločnosť Stručná charakteristika spoločnosti Naša spoločnosť ponúka komplexné služby v oblasti podnikania, financií a investícií. Informácie o práci Vyberáme šikovných ľudí s chuťou učiť a rozvíjať sa. Či už si na začiatku svojej kariéry, alebo skúsený špecialista - naša ponuka je práve pre Teba. Žiadne tlačenie na mesačné plány či predávanie nepotrebných produktov. Sme súčasťou českej finančnej skupiny, ktorá má vlastnú sieť pobočiek, poisťovňu, investičnú a dôchodkovú spoločnosť. Finalizuje sa veľký projekt novej fintechovej banky, vďaka čomu na jednom mieste dokážete dostať tú najlepšiu službu zo všetkých možností na trhu. Na našich pobočkách máme pohodovú rodinnú atmosféru, všetci sa dobre poznáme a fungujeme ako tím. Svoju prácu máme radi, robíme ju s nadšením, zodpovedne a profesionálne. Kontakt Kontaktná o
Hľadám  mladých a šikovných ľudí .....
Do tímu hľadám mladých a šikovných ľudí, ktorí chcú v živote niečo dosiahnuť. Počas celej doby spolupráce budeš mať školenia od TOP manažérov úplne ZADARMO! (toto nikde nemáš) Pracovať s mladími ľuďmi, výkendové školenia v luxusných Hoteloch, každý mesiac teambulding a pekný zárobok kde nemáš limit. A čo je podstatné, si pánom svojho čacu :) Neváhaj a pošli životopis s fotkou :) Vybraný uchádzači budú kontaktovaní telefonicky. (zuzanasamek1995@)
Hľadáme práve teba do nášho tímu
Nudíš sa vo svojej práci alebo Ti práca nedáva zmysel? Nie si v práci docenená/ý? Chceš si sám/a určovať pracovný čas a posúvať sa rýchlejšie v kariére? Si šikovná/ý a chceš za to byť dobre odmenená/ý? Hľadáme práve teba do nášho tímu. Ak ťa baví práca s ľuďmi, si na správnom mieste, zaučíme a zaškolíme ťa. Sme mladá rozvíjajúca sa realitná kancelária s ponukou finančných služieb. Nech sa páči, neváhaj nás kontaktovať.
Finančné sprostredkovanie pre fyzické osoby a firmy
Hľadám do tímu šikovných ľudí, ktorí sa radi učia nové veci a ktorí sa chcú mať v živote lepšie. Rád/rada pomáhaš druhým a chceš si pri tom aj nadštandardne zarobiť? Si ochotný/á pracovať sebe a dosiahnuť tak úspech? Chceš kariérne rásť a byť súčasťou dynamickej spoločnosti a skvelého tímu ľudí? Ak si odpovedal/a aspoň na jednu otázku áno, tak táto ponuka je práve pre Teba. Podmienky: Vek od 18 rokov, min. stredoškolské vzdelanie s maturitou. Forma spolupráce: živnosť. Odmeny formou provízií. V priemere od 1500 EUR/mes. a vyššie. Bližšie informácie poskytnem telefonicky.
Chceš byť súčasťou nášho obchodného tímu?
Do novootvorenej kancelárie v Nitre hľadáme šikovných ľudí na rôzne pozície. Klientsky pracovník, Vedúci obchodnej skupiny Oblasť práce - Manažment a marketing, - Administratíva, - Kontrola a štatistika, - Podnikové financie, - Obchod, - Finančné služby. Požadované vzdelanie - ukončené stredoškolské. Vhodné aj pre absolventa. Nástup ihneď Práca možná online z domu 80%-100% času, preferovaná platforma ZOOM, možná aj práca v kancelárskych priestoroch Je potrebné aspoň 1x mesačne vycestovať do jedného z miest - Nitra, Bratislava, Pezinok, Senec, Prešov, Košice, Žilina. V prípade záujmu o danú pozíciu zašlite váš životopis na adresu: nikola.nagyova7@