inzercia, predaj, predám, bazár

Hľadáme skúsených stavbárov - SZČO/TPP

Kategória: Stavebníctvo

Stavebná spoločnosť MS Construction Services, s.r.o. pôsobiaca na východnom Slovensku, hľadá skúsených stavebných pracovníkov na výstavbu rodinných domov, ale aj na komplexné rekonštrukcie domov, bytov, objektov.

Ak dokážete samostatne vykonávať nižšie uvedené stavebné práce, viete čítať výkresy, máte čo to odžité na stavbách (prax nutná), dodržiavanie termínov Vám nerobí problém, na stavbe sa viete postaviť za svoju prácu, tak táto ponuka je práve pre Vás.

NÁPLŇ PRÁCE:
Pozícia spočíva v samostatnom realizovaní stavebných prác v závislosti od konkrétneho projektu.

Predovšetkým ide o:
- murárske práce
- práce so sadrokartónom
- obkladačské práce
- pokládka dlažby
- maliarske práce a iné.

Práca sa vykonáva prevažne v Košiciach a okolí, v Prešove a okolí, a taktiež aj v okolí Humenného. Za prácou sa vyráža z Humenného služobnými automobilmi.

Ponuka práce je určená pre SZČO, ale môžu nás kontaktovať aj záujemcovia o TPP. Všetko je o dohode.

Výška odmeny: od 6€/ h (živnosť)
Uvedená výška odmeny predstavuje minimálnu garantovanú sumu. Odmena bude upravená v súlade s Vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a skúsenosťami.

Nástup: možný ihneď

Ponúkané výhody:
- Ponúkame stabilnú, dlhodobú prácu, seriózne jednanie a ľudský prístup.
- Možnosť zvyšovania kvalifikácie prostredníctvom školení, rekvalifikačných kurzov.
- Priateľský kolektív, ako na stavbe, tak aj v kancelárií. Tešiť sa môžete na spoločné teambuildingy, ktoré organizujeme 2 x do roka.
- Plus za prácou, ako už bolo vyššie uvedené, cestujete našimi služobnými vozidlami, a pri výkone prác používate nami priradené pracovné náradie.
-Zároveň Vaša mzda/odmena bude úmerná Vášmu výkonu.

Ako nás môžete kontaktovať?

Ak Vás naša ponuka zaujala, radi sa s Vami stretneme. Stačí len zaslať svoj životopis na uvedenú mailovú adresu Na základe doručených životopisov vyberieme najvhodnejších kandidátov a budeme ich informovať o postupe do užšieho výberu.

Životopis je nutnosťou.

Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami. V prípade doplňujúcich otázok nás môžete kontaktovať na tel. č. (od pon-pia, 8:00 - 16:00)
Hľadáme skúsených stavbárov - SZČO/TPP
Podobné inzeráty
HLADAM STAVBAROV
Hľadám šikovných, skúsených murárov, stavbárov! Jedna sa o prácu vrámci Bratislavského kraja. Jedná sa o stavebné murárske práce, obklady, dlažby, omietky, práca so sadrokartónom, maľovanie atd... Hľadáme skúsených a samostatných ľudí, parti stavebnikov. Podmienkou je precíznosť, skúsenosť, serioznosť, spoľahlivosť. Platové podmienky dohoda, závisia od vašich skúsenosti NÁSTUP MOŽNÝ IHNEĎ
HLADAM STAVBAROV
Hľadám šikovných, skúsených murárov, stavbárov! Jedna sa o prácu vrámci Bratislavského kraja. Jedná sa o stavebné murárske práce, obklady, dlažby, omietky, práca so sadrokartónom, maľovanie atd... Hľadáme skúsených a samostatných ľudí, parti stavebnikov. Podmienkou je precíznosť, skúsenosť, serioznosť, spoľahlivosť. Platové podmienky dohoda, závisia od vašich skúsenosti
Hľadáme šikovných a spoľahlivých stavbárov
Hľadáme šikovných stavbárov. Na TPP alebo živnosť.Venujeme sa výstavbe rod. domov, rekonštrukcie rod. domov a práce s tým súvisiace. Vodičsky preukaz skupiny B prípadne strojnícky preukaz, je vítany nie je podmienka. Požadujeme zodpovednosť a spoľahlivosť. Hodinová mzda dohodou.
Hladáme elektrikárov NEMECKO
Pre nášho dlhodobého klienta hľadáme skúsených elektrikárov na projekty do Nemecka. -len SZČO -dlhodobé projekty -bytova elektroinštalácia v starých budovách aj novostavbách ( ťahanie káblov, frézovanie drážok, až po konečné práce -elektromerové skrine, vypínače, zásuvky, dátové zásuvky a prípadne aj svetlá ) -vyhláška nutná -nutná základna znalosť nemčiny, čítať výkresy -ubytovanie je zabezpečené a hradené firmou -cesta do práce a z práce hradená, k dispozícii je firemné vozidlo ktoré dostanete v prvý deň nástupu s tankovacou kartou , ostáva vám po celú dobu turnusu. -fakturácia 7/14 -pri obojstrannej spokojnosti sa hodinová sadzba zvýši po prvom mesiaci Projekty sú stále v meste Magdeburg alebo v bezprostrednej blízkosti tohto mesta ( max 10km) Hľadáme iba skúsených elektrikárov s vyhláškami, pomocníci prosím nekontaktovať. Nástup ihneď. (elektrikari, elektrikari do nemecka , nemecko praca )
HLADAM STAVBAROV
Hľadám šikovných, skúsených murárov, stavbárov! Jedna sa o prácu vrámci Bratislavského kraja. Podmienkou je precíznosť, skúsenosť, serioznosť, spoľahlivosť. Platové podmienky dohoda, závisia od vašich skúsenosti
Prijmem stavbarov
Ponukam pracu pre skúsených stavbarov pri realizáciách zamkovych dlažieb,obrubníkov,murárskych prac a pod.Jedná sa o celoročnú pracu v hodinovej sadzbe na dohodu alebo živnosť. Podmienka VP sk B,skúsenosti v obore,spoľahlivosť. Najlepšie z okr.ZM,LV,NR