Hľadáme stavebného majstra

Kategória: Stavebníctvo

Náplň práce:
- realizácia prác zvereného stavebného diela
- organizácia a koordinácia postupu prác zvereného stavebného diela
- riadenie, kontrola a dohľad nad dodržiavaním kvality a harmonogramu vykonaných prác (zamestnancami, brigádnikmi, subdodávateľmi)
- zabezpečenie, objednávanie a údržba materiálového a strojného vybavenia stavby, mechanizácie
- zodpovednosť za dodržiavanie legislatívnych a BOZP predpisov na stavbe
- zodpovednosť za dodržiavanie časových a ekonomických plánov pridelených stavebných diel
- evidencia a operatívne odstraňovanie reklamácií
- vedenie agendy a evidencie stavby
- príprava podkladov k fakturácii
- pracovná základňa je v Martine, práca však vyžaduje cestovanie (najmä stredné a západné Slovensko)

Ponúkame:
- ponúkaný plat: 1300 € Brutto
- služobné auto a telefón aj na súkromné účely
- firemné teambuildingy (akcie a večierky)
- príspevok na stravu
- pružná pracovná doba
- stabilná práca

Požiadavky na znalosti:
- minimálne požadované vzdelanie: stredné odborné vzdelanie bez maturity
- prax: min. 3 roky
- vodičský preukaz: B (nutnosť)
- užívateľská znalosť MS Office
- schopnosť čítať a interpretovať výkresy, technickú, projektovú a stavebnú dokumentáciu
- aktivita a samostatnosť pri plnení úloh
- prax v plánovaní a riadení ľudských, materiálových a technologických kapacít
- schopnosť organizácie, riadenia a plánovania prác
- zručnosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, improvizácia, fyzická zdatnosť, kultivovaný slovný prejav

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu je potrebné zaslať životopis na adresu dryadagarden@