hľadáme stavebného majstra – parťáka

Kategória: Stavebníctvo

Stabilná spoločnosť príjme majstra na stavby, náplňou práce je udržiavať a kontrolovať chod stavieb a zamestnancov...

Plat dohodou v zmysle prac. pomeru.

Viac info na osobnom pohovore.
Podobné inzeráty
Prijmeme stavebného majstra - parťáka
Prijmeme stavebného majstra - parťáka na naše stavby na východnom Slovensku MI,HE,SV,ML,SO,TV,VT Pracovná náplň: Riadenie stavieb -pracovníkov strojov, nákup materiálov, vedenie príslušnej dokumentácie. Práca na TPP alebo živnosť Platové podmienky po dohode
Hľadáme stavebného majstra
Náplň práce: - realizácia prác zvereného stavebného diela - organizácia a koordinácia postupu prác zvereného stavebného diela - riadenie, kontrola a dohľad nad dodržiavaním kvality a harmonogramu vykonaných prác (zamestnancami, brigádnikmi, subdodávateľmi) - zabezpečenie, objednávanie a údržba materiálového a strojného vybavenia stavby, mechanizácie - zodpovednosť za dodržiavanie legislatívnych a BOZP predpisov na stavbe - zodpovednosť za dodržiavanie časových a ekonomických plánov pridelených stavebných diel - evidencia a operatívne odstraňovanie reklamácií - vedenie agendy a evidencie stavby - príprava podkladov k fakturácii - pracovná základňa je v Martine, práca však vyžaduje cestovanie (najmä stredné a západné Slovensko) Ponúkame: - ponúkaný plat: 1300 € Brutto - služobné auto a telefón aj na súkromné účely - firemné teambuildingy (akcie a večierky) - príspevok na stravu - pružná pracovná doba - stabilná práca Požiadavky na znalosti: - minimálne požadované vzdelanie: stredné odborné vzdelanie bez maturity - prax: min. 3 roky - vodičský preukaz: B (nutnosť) - užívateľská znalosť MS Office - schopnosť čítať a interpretovať výkresy, technickú, projektovú a stavebnú dokumentáciu - aktivita a samostatnosť pri plnení úloh - prax v plánovaní a riadení ľudských, materiálových a technologických kapacít - schopnosť organizácie, riadenia a plánovania prác - zručnosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, improvizácia, fyzická zdatnosť, kultivovaný slovný prejav V prípade záujmu o pracovnú pozíciu je potrebné zaslať životopis na adresu dryadagarden@
Spoločnosť MAXOL s.r.o. hľadá šikovného majstra riadiaceho pracovníka na výstavbu bytových domov. Práca v Prešove. Bližšie info. na tel. čísle.
Hľadáme majstra
Pre našu firmu Mefin s.r.o. hľadáme skúseného majstra nutnosť vedieť pracovať s nivelakom a mat vodicky preukaz skupiny B plat od 1200 EUR poprípade dohoda.
Hľadáme šikovného a zodpovedného majstra na rôzne stavebné práce. Ponúkame stabilnú a dobré platenú prácu podľa správenej roboty, na ukol. Uprednostňujem z Trenčína a blízkeho okolia. Nástup možný ihneď. t.c.+
Stavbyvedúci
Do nášho tímu hľadáme samostatného majstra parťáka popr.stavbyveduceho pre naše projekty. Náplň práce: organizacia ľudí na stavbe logistika materialu...