Hľadáme zváračov a prípravárov na autogén 311

Kategória: Priemysel a výroba

Hľadáme zváračov na Autogén 311 na stavbu do Nemecka.

Náplň práce :
zváranie oceľových rúr na kúrenie

Požadujeme :
- Certifikáty výhodou
- Pracovné skúsenosti v obore
- Jazykové znalosti z NJ
- Vodičský preukaz sk.B
- Živnosť
- A1
- Freistellung(oslobodenie od zrážkovej dane)
- Poistku v prípade škody na stavbe(ked
nemáte nájdeme vám výhodnú)

Informácie pre uchádzača:
- Hodinovka od 20 € (záleží od skúseností a
pozície)
- Fakturácia a splatnosť : 14/14
- Ubytovanie zabezpečené a preplácané
- Nástup priebežne po odsúhlasení klientom
- Miesto výkonu : Nemecko

V prípade záujmu prosíme o zaslanie životopisu na:
kariera@