Inštruktor lyžovania

Kategória: Ostatné

Som inštruktor lyžovania aj so skúškami na odborného inštruktora, naučím lyžovať hocikoho na okolitých lyžiarskych strediskách pri Banskej Bystrici. Na cene sa vieme dohodnúť.
Podobné inzeráty
Ski/Snowboard Inštruktor
Na zimnú sezónu 2022/23 hľadáme posilu SKI/Snowboard Instruktor/ka do našej lyžiarskej školy Skischule Fulpmes v Rakúsku. Minimálna kvalifikácia: Inštruktor 1. kvalif. stupňa. Ponúkame: celosezónny Skipas za zníženú sumu, možnosť ubytovania. V prípade záujmu kontakt nižšie. Mesačný plat (5 dní v týždni, 1400 EUR netto, plus všetky špeciálne platby)
Opatrim vášho blizkeho
Som profesionálna opatrovateľka,mám skúsenosti s opatrovanim seniorov v rodinách.Mam opatrovatelsky kurz.Mam aj kurz Bazalnej stimulácie a kurz Inštruktor sociálnej rehabilitácie.
Inštruktor sociálnej rehabilitácie
Náplň práce: -aktivizuje prijímateľov sociálnej služby/ďalej PSS/ a vedie ich k samostatnosti s ohľadom na ich individuálne potreby - vedie PSS pri nácviku a posilňovaní návykov pri sebaobsluhe a pri úkonoch starostlivosti o seba - organizuje denné aktivity PSS Požiadavky na zamestnanca : - akreditovaný kurz inštruktora sociálnej rehabilitácie/ kurz je možné doplniť si počas prac. pomeru/ - stredoškolské vzdelanie Osobnostné predpoklady a zručnosti : - komunikačné zručnosti, trpezlivosť a empatia, bezúhonnosť, zodpovednosť, kreativita Kontakt : dom.matky.terezy@gmailcom tel. 8 Mgr. Margita Čunderlíková
Lyžiarsky inštruktor Zochova chata
Naučíme vaše detičky lyžovať. Keď treba tak aj rodičov. Jedna hodinka 29,-€. Zoška ako ju slengovo voláme je len na skok od BA 35min, z TT 25min a podmienky sú tam idealne pre detičky. Volajte a dohodnite si termin a čas. Tešíme sa na vás.
Kurz 3D lukostreľby v lukostreleckom areáli Bojná
Naše občianske združenie sme založili na podporu mladého a neznámeho, ale o to zaujímavejšieho športu, ktorým je 3D lukostreľba. Tento šport nás zaujal tým, že sa mu môže súčasne venovať celá rodina a je vhodný pre každú vekovú kategóriu. V našom areáli máme každú stredu tréningy pre členov klubu, verejnosť sa môže telefonicky alebo online objednať na presný čas a prísť si vyskúšať 3d lukostreľbu v rodinnom kruhu alebo s priateľmi. Ak nemáte vlastnú lukostreleckú výbavu nevadí. Luk, šípy a všetko čo k tomu patrí Vám radi zapožičiame a inštruktor Vás zaučí do tajov lukostreľby. viac info na
Inštruktor jazdectva
Ranč nové Sedlo príjme spoľahlivého Trenera Jazdectva Ak máš pozitívny vzťah k deťom ,miluješ kone a jazdectvo a chceš pracovať vo voľnom čase /či už počas štúdia , venovať sa práci inštruktora ,,jazdectva ‘‘ deti i dospelých tak nás kontaktuj na tel.čisle