Montážne práce Bratislava-Petržalka

Kategória: Brigády

Ponúkame prácu Pomocný inštalatér klimatizácii pre manuálne šikovného majstra.

Náplň práce: inštalácia klimatizácií, montážne práce rozvodov a líšt, búranie a vŕtanie otvorov, sekanie drážok, vŕtanie, el. rozvody, výškové práce, čistiace práce a poriadok.

Požiadavky:
-pracovitosť, flexibilita, zodpovednosť, precíznosť
-živnostenský list
-výhodou je znalosť elektrikár (nie je podmienkou)
-výhodou je vlastný automobil (nie je podmienkou)

Ponúkame:
-10 eur/hod na faktúru
-nepravidelná práca, dlhodobá spolupráca

V prípade vážneho záujmu pošlite životopis na mail: opravy@ a kontaktujte tel: 0903-752 609