inzercia, predaj, predám, bazár

MONTÉRI - NEMECKO ( FOTOVOLTAIKA - DC strana)

Kategória: Stavebníctvo

Pre stabilnú, úspešnú, rýchlo rastúcu firmu MS Gruppe s.r.o. hľadáme šikovných a skúsených Montérov na montáž fotovoltaických panelov(DC strana).

Ponúka prácu pre jednotlivcov, alebo aj pre partie.

Miesto výkonu práce: Nemecko

Náplň práce:
-Montáž Fotovoltaických Panelov DC strana (inštalácia po menič DC strana)
-Príchod ráno na sklad
-Náklad materiálu
-Cesta ku zákazníkovi (Na firemnom aute)
-Komunikácia so zákazníkom
-Stavba jednoduchého lešenia a bezpečnostnej techniky (Všetok zabezpečuje naša firma)
-Montáž konštrukcie
-Nahodenie panelov
-Skontrolovať, či je všetko podľa noriem
-Upratať pracovisko
Pracovný čas:
- pracuje sa 5-6 dní v týždni (50-60h/týždeň)

Čo ponúkame:
- PRÁCA NA ŽIVNOSŤ v stabilnej, úspešnej, rýchlo rastúcej firme.
(pri dlhodobej spolupráci je možnosť pracovať na pracovnú zmluvu)
- hodinová mzda 22-26,- Eur/hod
(Mzda v závislosti od skúsenosti a jazykových znalostí)
- ubytovanie zabezpečené a zúčtované za rovnaké časové obdobie
- práca na turnusy (3/1, alebo podľa dohody)
- fakturácia každé 2 týždne
- dlhodobá spolupráca a celoročne zákazky pre živnostníkov,
- pomoc pri vybavovaní administratívnych záležitosti pri práci v Nemecku, výkazy, fakturácia, dane, poistenie, freistellung, ubytovanie, atď.,

Čo očakávame:
- spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, seriózny prístup k práci
- ochota cestovať, flexibilita (vodičský preukaz skupiny B výhodou)
- prax v danom obore (Montáž fotovoltaických panelov – DC strana)
- dostatočná znalosť nemeckého jazyka - B1 (ak sa jedná o partiu, tak aspoň jeden z partie musí vedieť NJ)

Stručná charakteristika spoločnosti:
MS Gruppe, s.r.o. je spoločnosť zameraná na nábor a výber personálu pre prácu v zahraničí so sídlom na Slovensku. Sme divízia zameraná na vysielanie zamestnancov, živnostníkov a subdodávateľov pre realizovanie vlastných zákaziek v rámci skupiny MS GROUP®.

Životopis môžete poslať na uvedený email.
V prípade ďalších otázok nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu: l.hrubec@,
alebo telefonicky na čísle: .
MONTÉRI - NEMECKO ( FOTOVOLTAIKA - DC strana)
Podobné inzeráty
Montéri-Fotovoltaicke panely (strechy DC strana) Nemecko
Montéri-Fotovoltaicke panely (strechy DC strana) Nemecko -München,Leipzig,Freiburg,Nürnberg -Montáž Fotovoltaických Panelov DC strana (inštalácia po menič DC strana) Náplň práce: -Príchod rano na sklad -Naklad materialu -Cesta ku zákazníkovi v okruhu 100 km (Firemné auto+cesta sa započítava do pracovného času -Komunikacia so zakaznikom -Stavba jednoduchého lešenia+bespečnostnej techniky -Montáž konštrukcie -Nahodenie panelov -Skontrolovať či. je všetko podľa noriem -Upratat pracovisko Informácie o výberovom konaní: V prípade že máte záujem o pracovnú pozíciu môžete nás kontaktovať na tel. čísle alebo e-mailom na gerath@ Zamestnanecké výhody, benefity Odmena: od 18-22€/hod. netto v záležitosti od kvalifikácie a znalosti jazyka a praxe -Odmena na ukol kWp podla dohody -Dlhodobá a stabilná práca -Možnosť pracovať nadčasy -Pracovný čas 55-60 hodín týždenne -Zabezpečené a hradené ubytovanie (Byty a penzióny) -Fakturácia každých 7 dní -Firemne auto -Preplacaju sa cestovné náklady v Nemecku -Pracovné oblečenie (Strauss zimne/letne) -Kompletne naradie -Pomoc pri vybavovaní všetkých potrebných administratívnych dokumentov: A1,Freistellung,Faktury, Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním základné vzdelanie stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou Jazykové znalosti Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) Vodičský preukaz B Počet rokov praxe 1 Pozícia je vhodná pre absolventa Áno Osobnostné predpoklady a zručnosti -znalosť nemeckého jazyka stavebná nemčina jeden z partie komunikatívnosť,samostatnosť,zodpovednosť,flexibilita,zručnost -Platna živnost -záujem sa vzdelávať a zdokonaľovať v oblasti Fotovoltaniky. Inzerujúca spoločnosť Stručná charakteristika spoločnosti Gerath BAU GmbH je firma pôsobiaca v oblasti stavebníctva, elektromontáži a dodávok pre stavby priemyselného typu ale aj bytovú výstavbu. Počet zamestnancov 10-19 zamestnancov Kontakt Kontaktná osoba: Dušan Gerath Tel.: E-mail: gerath@ dusan.gerath26@
PV montéri - Nemecko / Fotovoltaika
Špecifikácia ponuky Typ pracovnej ponuky: Živnosť Pozícia: Montér fotovoltaika Plat: 22€-26€/hod Benefity: Zabezpečené ubytovanie Dátum nástupu: 21.02.2023 jazykové znalosti: AJ/NJ aspoň dvaja z partie Krajina: Nemecko Lokalita: Neu-Anspach, Nemecko Ďalšie požiadavky - prax minimálne 1 rok v oblasti montáže fotovoltaických modulov, - živnosť, - auto, - štandardné náradie, vrátane vŕtačky, akučky, akuflexy. - prilba, bezpečnostné topánky, štandardné ochranné pomôcky, istiace popruhy, rukavice - samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť. Ostatné podmienky - fakturácia: 1x. týždeň, splatnosť faktúry je 14 dní Popis práce - Hľadáme 6 SZČO - 4 skúsených montérov PV s praxou, 2 pomocných montérov. - Montáž fotovoltaických modulov na plochých strechách nákupné centrá Aktuálne ponuky nájdete aj na našej webovej stránke: V prípade záujmú nás kontaktujte:
Montéri Fotovoltaika – Bad Neustadt - práca celoročne
Montéri Fotovoltaika – Bad Neustadt - práca celoročne! Ponúkame celoročnú prácu pre skúsených montérov fotovoltaických systémov na kompletné inštalácie na rodinných domoch. Vykonávajú sa inštalácie FV systémov väčšinou do 100 Kw v novostavbách a pri rekonštrukciách rodinných domov. Nepracuje sa na strechách, montujú sa len meniče napätia a batérie, v zriedkavých prípadoch rozvodové skrine. Pracuje sa so systémom od firmy Huawei (skúsenosti sú žiadúce) Hľadáme dvojicu, alebo aj jednotlivcov. Termín nástupu : ( podľa dohody) Počet hodín: /cca 55-60 hod. týždenne /, turnusy po dohode na stavbe Mzda: 27 €/hodina bez nemeckého jazyka, 29 €/hodina s nemeckým jazykom Fakturácia: po 14 odpracovaných dňoch a s 14 dňovou splatnosťou Miesto výkonu práce: Bad Neustadt Termín nástupu: podľa dohody Druh práce: živnosť Typ práce: montáž FV-systémov Ďalšie podmienky: - nemecký jazyk - výhodou ( jeden z partie alebo jednotlivec) - prax a skúsenosti v danom obore podmienkou - vlastné vozidlo, základné náradie + elektrické náradie po dohode - vyhláška min. par.21 prípadne 22,23, minimálne jeden z partie Ubytovanie: zabezpečené (žiadne ubytovne). Jedná sa o byty alebo penzióny. Pri dlhodobej spolupráci príspevky na cestu a odmeny, možnosť zálohy po prvom odpracovanom týždni. Požadované dokumenty pre spoluprácu: A1 formulár, Freistellung (oslobodenie od zrážkovej dane v Nemecku, ak nemáte, vybavíme Vám ho), živnostenský list. Tieto dokumenty prosím zasielajte na spolupraca@ V prípade záujmu o túto pozíciu nás kontaktujte v pracovné dni od 08:00 - 18:00 na telefónnom čísle a mailovej adrese: spolupraca@
MONTÉR SOLÁRNYCH PANELOV NEMECKO A RAKÚSKO FOTOVOLTAIKA
PONUKA PRÁCE pre montérov solárnych panelov v Nemecku a Rakúsku. Práca je na území celého Nemecka prípadne Rakúska. Pracuje sa na rovných aj šikmých strechách prevažne na rodinných domoch. Náplň práce: Montáž konštrukcie a panelov, kabeláž k meniču. Momentálne zákazky sú Amsteten-Rakúsko a Mníchov-Nemecko ✔️ Prijmeme jednotlivcov aj ucelené partie ✔️ Mzda od 18-22€/hod + hradené ubytovanie ✔️ Nemecký jazyk výhodou nie podmienkou ✔️ Možnosť pracovať v sobotu ✔️ Nástup ihneď alebo po vzájomnej dohode ✔️ Miesto práce je celé územie Nemecka ( záleží od konkrétnej zákazky) ✅ Podmienky: Práca na živnosť A1 (pomôžeme vybaviť) Vlastné základné náradie Vlastné auto (prípadne možnosť prenájmu) Seriózny prístup ✅ Výhody: Fakturácia a splatnosť 7/7 alebo 7/14 podľa zákazky Pomoc s vybavením všetkých potrebných dokumentov Naša komplexná podpora 24/7 Dlhodobá spolupráca Práca v stabilnej spoločnosti Dĺžka turnusu po vzájomnej dohode Vystavenie faktúr za Vás Ľudský prístup ➡️ Naša firma pôsobí v odvetví stavebníctva už od roku 2009. Za celú dobu existencie máme za sebou desiatky úspešných projektov a spokojných zákazníkov. Ak sa chcete stať súčasťou kvalitnej firmy s možnosťou kariérneho rastu, sta na správnom mieste. ➡️ V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnych číslach ☎️ a ☎️ prípadne emailom. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu Vyhľadávanie: PV, photovoltaic, solár, solarny panel, montér, brigáda, rakusko, nemecko, solárne panely nemecko rakúsko, fotovoltaika, montér fotovoltaiky, solárne panely nemecko rakúsko
MONTÉR SOLÁRNYCH PANELOV RAKÚSKO A NEMECKO FOTOVOLTAIKA
PONUKA PRÁCE pre montérov solárnych panelov v Nemecku a Rakúsku. Práca je na území celého Nemecka prípadne Rakúska. Pracuje sa na rovných aj šikmých strechách prevažne na rodinných domoch. Náplň práce: Montáž konštrukcie a panelov, kabeláž k meniču. Aktuálne zákazky Rakúsko: Linz, Amstetten, Vieden Aktuálne zákazky Nemecko: Mníchov, Stuttgart ✔️ Prijmeme jednotlivcov aj ucelené partie ✔️ Mzda od 18-22€/hod + hradené ubytovanie ✔️ Nemecký jazyk výhodou nie podmienkou ✔️ Možnosť pracovať v sobotu ✔️ Nástup ihneď alebo po vzájomnej dohode ✔️ Miesto práce je celé územie Nemecka ( záleží od konkrétnej zákazky) ✅ Podmienky: Práca na živnosť A1 (pomôžeme vybaviť) Vlastné základné náradie Vlastné auto (prípadne možnosť prenájmu) Seriózny prístup ✅ Výhody: Fakturácia a splatnosť 7/7 alebo 7/14 podľa zákazky Pomoc s vybavením všetkých potrebných dokumentov Naša komplexná podpora 24/7 Dlhodobá spolupráca Práca v stabilnej spoločnosti Dĺžka turnusu po vzájomnej dohode Vystavenie faktúr za Vás Ľudský prístup ➡️ Naša firma pôsobí v odvetví stavebníctva už od roku 2009. Za celú dobu existencie máme za sebou desiatky úspešných projektov a spokojných zákazníkov. Ak sa chcete stať súčasťou kvalitnej firmy s možnosťou kariérneho rastu, sta na správnom mieste. ➡️ V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnych číslach ☎️ a ☎️ prípadne emailom. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu Vyhľadávanie: PV, photovoltaic, solár, solarny panel, montér, brigáda, rakusko, nemecko, solárne panely nemecko rakúsko, fotovoltaika, montér fotovoltaiky, solárne panely nemecko rakúsko
Traja skúsení montéri fotovoltaiky Mannheim, Nemecko
Hľadáme viacero trojíc skúsených montérov fotovoltaických systémov na strane DC. Prácuje sa v okolí mesta Fahrenbach pri Mannheime. Práca je na živnosť alebo s.r.o. Podmienkou je samostatnosť pri práci, skúsenosti a prax s montážami fotovoltaických systémov na strane DC. Nutné je tak isto aj kompletné vlastné základné ručné náradie, Aku náradie a vlastné auto. U jedného z trojice je potrebná nemčina na komunikáciu so zákazníkmi. Ponúkame: Zaručenú dlhodobú celoročnú spoluprácu s nemeckou firmou. Turnusovú prácu a týždennú pracovnú dobu 55 až 60 hodín – Pondelok až Sobota. Zabezpečené ubytovanie (v prípade potreby aj hradené). Pracuje sa za kWp (cena za kWp je 170€), pri montáži 40 kWp za týždeň je mesačný zárobok pre trojicu cca 27000€, čiže 9000€ na osobu. Fakturuje sa vždy hneď po dokončení projektu so splatnosťou 10 dní. Nástup od 20.2.2023 alebo po dohode. Viac informácii telefonicky alebo WhatsApp - . Montér, montéri, fotovoltaika, solárne panely