NÁSTROJÁR - KECHNEC

Kategória: Priemysel a výroba

Pre nášho klienta, medzinárodnú výrobnú spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu NÁSTROJÁR/ÚDRŽBÁR.

Náplňou práce uchádzača bude:
- Servis, nastavovanie a zabezpečenie nástrojov
- Servis nástrojov, údržba, premazanie, v prípade potreby nahradenie novými časťami
- Nastavenie nástrojov podľa príslušných parametrov
-Diagnostika kontrola aktívnych častí strojných a výrobných zariadení
- Vyrábanie a opravovanie náradia, nástrojov, prípravkov, meradiel, strojných dielov a prístrojových častí
- Montáž nástrojov do výrobných zariadení, zabezpečenie opätovného spustenia po údržbe alebo výpadku
- Monitoring stavu nástrojov
- Zabezpečenie požadovaného stavu náhradných dielov

POŽIADAVKY:
- SŠ vzdelanie technického zamerania
- Minimálne dvojročná prax vo výrobe
- Skúsenosť na obdobnej pozícií podmienkou
- prax vo výrobe na pozícii mechanik-nástrojár nevyhnutná
- schopnosť čítať technické výkresy a nákresy
- znalosť tvorby jednoduchých výkresov a skíc
- zváračský preukaz je výhodou
- znalosť anglického jazyka výhodou

PLAT: 1000 €
- Variabilná zložka mzdy (do 10%), rizikový príplatok, dochádzkový bonus, príspevok na cestovanie
- Stravný lístok v hodnote 5.00,-EUR
- Kompenzácia cestovných nákladov
- Dochádzkový bonus
- Príspevok do 3.piliera
- 13. plat (po 24 mesiacoch)
- Možnosť preplácania nadčasov
- Možnosť jazykového vzdelávania
- Príspevok na teambuilding
- Vianočné darčekové poukážky
- Karta Multisport
- Cafeteria Benefity

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na adresu