inzercia, predaj, predám, bazár

Operátor/ ka pri CNC strojoch

Kategória: Priemysel a výroba

Hľadáme skúsených CNC operátorov alebo operátorky. Práca na TPP, nástup možný ihneď.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- dvojzmenná prevádzka
- obsluha CNC sústruhu podľa požiadaviek a technickej dokumentácie
- kontrola vyrobených dielov obvyklými meracími prostriedkami, značenie komponentov
- základná prevádzková údržba CNC stroja
- práca s riadiacim systémom Fanuc, Heidenhain, Siemens Sinumerik

Zamestnanecké výhody, benefity:
- dochádzkový bonus
- vianočný bonus (13.plat)
- príspevok na dopravu
- stravovanie za 1,00€
- nápoje na pracovisku
- príspevok na detskú rekreáciu
- odmeny pri pracovných a životných jubileách
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- wellness poukážka a vianočná poukážka vo výške 50€
- teambuildingové aktivity
- pravidelné prehodnocovanie mzdy

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- ochota pracovať na 2 zmeny (výroba)
- manuálna zručnosť
- znalosť čítania technických výkresov
- všeobecný prehľad v strojárstve
- práca je vhodná aj pre absolventa

V prípade záujmu volajte na telefónne číslo alebo pošlite svoj životopis na mailovú adresu: zuzana.kubicova@
Operátor/ ka pri CNC strojoch
Podobné inzeráty
Zarábaj v METALES 1 700-2 000 €/mesačne ako CNC OPERÁTOR
Mzdové podmienky (brutto) 1700 - 2000 €/mesiac Základná mzda + variabilná zložka + bonusy. Výsledná mzda bude nastavená s prihliadnutím na skúsenosti a prax uchádzača. Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: *práca na najmodernejších CNC strojoch, *programovanie, zriaďovanie a samostatná práca na CNC strojoch, *programovací riadiaci systém Heidenhain a Fanuc, *samostatné vykonávanie činností (používanie a nastavovanie meradiel), *dodržiavanie technologických a pracovných postupov, *dvojzmenná prevádzka Zamestnanecké výhody a benefity: *prémiový systém až do 350 €/mesiac, *možnosť profesionálneho rastu a stabilného príjmu, *firemné akcie pre zamestnancov, *príspevok zo sociálneho fondu na stravu Osobnostné predpoklady a zručnosti: *vyžadovaná vysoká precíznosť práce pre dosahovanie presných rozmerov, *znalosť čítania technických výkresov, *skúsenosti s prácou na CNC strojoch, *vzdelanie technického smeru, *ochota učiť sa nové veci, *manuálna zručnosť
CNC obrábač kovov - horizontkár, náborový príspevok 1500,-€
Strojárska spoločnosť Welding s.r.o., Topoľčany hľadá do pracovného pomeru, alebo na živnosť CNC obrábača kovov - horizontkár. Miesto výkonu práce: Topoľčany Mzdové podmienky (brutto) Od 8,- EUR/hod. Mzda zamestnanca od 8,-€/hod., podľa kvalifikácie a pracovných skúseností bude mzda dohodou. V prípade živnosti od 10,-€/hod., náborový príspevok 1500,-€ Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Obrábanie kovov na CNC strojoch, nastavovanie, korekcie, práca s riadiacim systémom Heidenhein. Bezplatné ubytovanie vo firemnej ubytovni c areáli firmy. Osobnostné predpoklady a zručnosti - praktická znalosť a skúsenosti s prácou na obrábacích CNC strojoch s riadiacim systémom Heidenhein - podmienkou - skúsenosti s prácou na obrábacích CNC strojoch – vítané - vedieť čítať výrobné výkresy, - zodpovednosť, lojalita, schopnosť pracovať systematicky, nezávisle a samostatne. Kontakt: cagalova@
Operator obrabacieho stroja
Nová a mladá spoločnosť Rízane s.r.o., hľadá spoľahlivého zamestnanca na pozíciu operátor obrábacieho stroja Uprednostňujeme kandidátov s praxou, ale ak nemáte prax a dobre ovládate akékoľvek CAD/CAM programy - neváhajte nám napísať. Čo budeš robiť ako CNC operátor: Vytvárať riadiace programy a spúšťať spracovanie podľa programov na strojoch; Práca s programami LightBurn, RDworks, ArtCam, NC Studio atď. Spustite spracovanie na laserových strojoch, potom zbierajte a triedite narezané diely. Práca s prírodným drevom, preglejkou Práca v 1 smenu od 6:00 do 14:00 hod Požiadavky: Zodpovedný prístup k úlohám Znalosť vektorových editorov (Corel Draw, Illustrator alebo CAD/CAM) Zodpovednosť, želanie rozvíjať sa a zarábať, riešiť neštandardné úlohy Bez zlých návykov, schopnosť pracovať v tíme Ponúkame: Školenie a profesionálny rast Práca v spoločensky zodpovednej firme a skvelom kolektíve Firemné akcie, zľavy pre zamestnancov
NEMECKO - HPP . Ponuky práce v tomto inzeráte
Montážnici - zámočníci, inštalatéri, vodári, kúrenári, elektrikári Berlín, Norimberg, Mníchov, Frankfurt nad Mohanom, Hannover a Stuttgart... • Náplň práce: inštalácia protipožiarnych systémov regálov, montážne a demontážne práce. • MZDA: od 12,00 EUR/hodina + diéty 3 - 4 EUR/hodina ( 2600,- eur netto za 200 hodín) + Ubytovanie zdarma (aj samostatne na izbe). + ĎALŠIE PRÁCE V NEMECKU MALIAR, PRI (LEN S AUTOMOBILOM + znalosť nemčiny A2) v Lübecku a okolí - Interiérové ​​práce. AUTOLAKOVAČ, PRI (LEN S AUTOMOBILOM + znalosť NJ A2) v OKOLÍ BERLÍNA. Stále hľadáme zváračov TIG a MAG, PRI (LEN S AUTAMI) na tieto pozície: 78166 Donaueschingen-Pfohren (s platnými certifikátmi, dlhoročnými odbornými skúsenosťami v sektore tenkých plechov 0,5 mm (hliník) Dormagen (+ znalosti MAG), Marbach am Neckar (plechové diely MAG 12-15 mm / po 1-2 týždňoch od 1,5 mm / ruský alebo nemecký min A2/B1) GWH (FA) kvalifikovaných pracovníkov pre Tegernsee v Nemecku. Úloha: inštalácia kúrenia, inštalácia vodoinštalácie Plat: 15,34 € + 1,00 € + diéta (35,30 €) + ubytovanie (odpracuje sa veľa hodín) MAG (PRI) zvárač/zámočník v Hannoveri, Königsbrunne, Stuttgarte, Freiburgu, Rosengartene (7 MUŽOV!!!) Zvárač hliníka (PRI) v Bad Salzungene Zámočníci v Bad Salzuflen (musí vedieť dobre po nemecky), Cappeln-Nutteln TIG zvárači (PRI) v Ulme, Gießene, Kasseli, Schongau, Westhausene Operátori CNC strojov (PRI) v Neu-Ulme, Owingene, Freiburgu, Bickenbachu, Jossgrund-Burgjoß, Nidda, Sulzbach, Erding Automechanik (PRI) v meste Aalen, Pfaffenhofen a.d. Ilm, Regensburg, Koblenz, Hofolding, Mayen Autolakýrnik (PRI) vo Frankfurte nad Mohanom Tesár vo Frankfurte nad Mohanom Stavebný elektrikár (PRI) v Pfarrkirchene, Koblenz, Ostbevern CNC – úkosovačka, CNC sústruh, CNC fréza – Heidenhain, Haas, Fanuc, Obsluha CNC strojov, Montér okien ( skúsenosti s montážou), Sklenár, Priemyselný maliar, Montér kuchynských liniek, Zvárač MAG , TIG Elektrikár – rozvody, montáž panelov, riadiace skrine.... Pieskovač + priemyselný maliar, Maliar + omietky, Zatepľovanie budov Priemyselný maliar ( práškový), Stavebný elektrikár, Automechanik, Tesár, Sadrokartonista, maliar, OPATROVATEĽ/KA - asistent/ka starostlivosti o seniorov. MZDA OD 2200,- Eur netto , ubytovanie zdarma ( jednolôžkové). Stavebný elektrikár (PRI) v Estenfeld, Minden, Murrhardt AUTOLAKOVAČ ( PRI) v Augsburgu Inštalatéri kúrenia a sanity (PRI) v Gondelsheime, Güglingene, Rüsselsheime, Tuttlingene Automechanik v Magstadte, Freiburg Operátori CNC strojov (PRI) v Augsburgu, Erdingu, Nesselwangu, Feldkirchene TIG ZVÁRAČ (PRI) (LEN S AUTOMOBILOM a minimálne NJ- A2) v KASSEL. V prípade VÁŽNEHO záujmu prosím o zaslanie životopisu na náš e- mail 3008praca@ tel. číslo
Operátor/ka výroby v Galante
Operátor/ka výroby s dopravou zadarmo v Galante Nástup 10.1.2023 a 12.1.2023 Otvorené viaceré pozície nájdi si tú, ktorá Ti najviac vyhovuje • Operátor výroby 4 zmenka • Operátor výroby na 1 zmenu - práca vhodná pre mužov • Vodič VZV Operátor výroby 4 zmenka: výroba, skladanie a kompletizovanie komponentov v elektrotechnickom priemysle 670 - 1 117 EUR/mesiac (brutto) • Doprava ZADARMO • Dochádzkový bonus 60 Eur/mesiac • Výkonnostný bonus 60Eur/mesiac • Príplatok za "čistú zónu" 50Eur/mesiac • Možnosť záloh 50€/týždeň • Stravný lístok v hodnote 5,10€ • práca v nepretržitej prevádzke na 12h. zmeny / 2x ranná /2x nočná/ 4dni voľno • Zaujímavé mesačné súťaže pre zamestnancov • možnosť ďalších finančných bonusov pri splnení podmienok Požiadavky: Stredoškolské vzdelanie Vysokoškolské vzdelanie Operátor výroby na 1 zmenu: výroba, skladanie a kompletizovanie komponentov v elektrotechnickom priemysle 670 - 840 EUR/mesiac (brutto) • Doprava ZADARMO • Dochádzkový bonus 60 Eur/mesiac • Výkonnostný bonus 60Eur/mesiac • Príplatok za "čistú zónu" 50Eur/mesiac(ak pracujete v overale) • Možnosť záloh 50€/týždeň • Stravný lístok v hodnote 5,10€ Požiadavky: základné vzdelanie stredoškolské vzdelanie vysokoškolské vzdelanie Vodič VZV: 670 - 960 EUR/mesiac (brutto) • Doprava ZADARMO • Dochádzkový bonus 60 Eur/mesiac • Výkonnostný bonus 60Eur/mesiac • Možnosť záloh 50€/týždeň • Stravný lístok v hodnote 5,10€
Pracovník na nízkozdvižný a vysokozdvižný vozík
Operátor na oddelení odpadového hospodárstva v Nitre 3-smenná na živnosť: 8eur/hod. ranná 9eur/hod. nočná Operátor na oddelení odpadového hospodárstva na dohodu: 5eur brutto/hod. ranná 6,43eur brutto/hod. nočná Trvalý pracovný pomer 1000eur brutto. Operátor na nízkozdvižný vozík živnosť: 8,5eur/hod ranná 9,5eur/hod nočná Operátor na nízkozdvižný vozík na dohodu: 5,5eur brutto/hod. ranná 6,93eur brutto/hod. nočná Trvalý pracovný pomer 1100eur brutto. Operátor na vysokozdvižný vozík na živnosť: 9eur/hod ranná 10eur/hod nočná Operátor na vysokozdvižný vozík na dohodu: 5,80eur brutto/hod. ranná 7,23eur brutto/hod. nočná Trvalý pravovný pomer 1200eur brutto.