Oprerátor výroby

Kategória: Priemysel a výroba

Hľadáme 3 šikovných a
spoľahlivých pomocných robotníkov na výrobu hliníkových okien.

Práca po celý rok.

Plat - 8eur/hod Živnosť

Náplň práce :výroba hliníkových okien, montovanie, skladanie, lepenie, kontrola

Pracuje sa stále na jednom mieste vo výrobnej hale.

Ubytovanie neposkytujeme.!!!

Termín nástupu ihneď, resp. dohodou
Podobné inzeráty
Zamestnanec výroby
Oprerátor výroby Hľadáme na živnosť/trvalý pracovný pomer šikovných ľudí, ktorý vedia pracovať samostatne na montážnu linku v areáli TAZ. Práca je na 2 zmeny.Nieje to automotiv jedná sa o dlhodobé stabilné zamestnanie. Mzda 1000,00 EUR Brutto/mesiac, SZČO 8,00-8,30 EUR/hod.
Hľadáme do výroby 3 šikovných živnostníkov na 3 zmeny od pondelka do piatku /zmeny sa menia po týždni/. Mzda 9 EUR/ hod nočné 11 EUR/ hod po zaškolení nočné 12 EUR/ hod. Práca je v Malackách. /Bez ubytovania/
Operátor/ka výroby v Galante
Operátor/ka výroby s dopravou zadarmo v Galante Nástup 10.1.2023 a 12.1.2023 Otvorené viaceré pozície nájdi si tú, ktorá Ti najviac vyhovuje • Operátor výroby 4 zmenka • Operátor výroby na 1 zmenu - práca vhodná pre mužov • Vodič VZV Operátor výroby 4 zmenka: výroba, skladanie a kompletizovanie komponentov v elektrotechnickom priemysle 670 - 1 117 EUR/mesiac (brutto) • Doprava ZADARMO • Dochádzkový bonus 60 Eur/mesiac • Výkonnostný bonus 60Eur/mesiac • Príplatok za "čistú zónu" 50Eur/mesiac • Možnosť záloh 50€/týždeň • Stravný lístok v hodnote 5,10€ • práca v nepretržitej prevádzke na 12h. zmeny / 2x ranná /2x nočná/ 4dni voľno • Zaujímavé mesačné súťaže pre zamestnancov • možnosť ďalších finančných bonusov pri splnení podmienok Požiadavky: Stredoškolské vzdelanie Vysokoškolské vzdelanie Operátor výroby na 1 zmenu: výroba, skladanie a kompletizovanie komponentov v elektrotechnickom priemysle 670 - 840 EUR/mesiac (brutto) • Doprava ZADARMO • Dochádzkový bonus 60 Eur/mesiac • Výkonnostný bonus 60Eur/mesiac • Príplatok za "čistú zónu" 50Eur/mesiac(ak pracujete v overale) • Možnosť záloh 50€/týždeň • Stravný lístok v hodnote 5,10€ Požiadavky: základné vzdelanie stredoškolské vzdelanie vysokoškolské vzdelanie Vodič VZV: 670 - 960 EUR/mesiac (brutto) • Doprava ZADARMO • Dochádzkový bonus 60 Eur/mesiac • Výkonnostný bonus 60Eur/mesiac • Možnosť záloh 50€/týždeň • Stravný lístok v hodnote 5,10€
Technológ výroby polypropýlenových vlákien
Voľné pracovné miesto na pozícii : Technológ výroby polypropýlenových vlákien . Miesto výkonu práce : Svit Mzdové podmienky : Brutto mzda 920 EUR/mes. Odmeny pri splnení cieľových úloh, motivačný príspevok za dochádzku, mzdové zvýhodnenia a odmeny v zmysle kolektívnej zmluvy Zmennosť : Ranná zmena, flexibilná pracovná doba Pracovná náplň : riadenie technológie výroby polypropylénových vlákien • spracovávanie návrhu technologického postupu výroby vývojových vzoriek a ich výroba • navrhovanie technologických opatrení, zabezpečovanie a zvyšovanie kvality výroby a implementovanie nových sortimentov do výroby, posudzovanie úrovne a stavu technológie • riešenie schválených výskumno – vývojových úloh Požiadavky na uchádzačov: • VŠ vzdelanie II. stupňa so zameraním na chemickú technológiu • prax na obdobnej pozícii aspoň 3 roky • znalosť práce s PC (Word, Excel, Powerpoint, AutoCad) • znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni, ďalší jazyk výhodou • vodičský preukaz sk. B • samostatnosť, precíznosť, manuálna zručnosť, kreativita
Majster výroby / Vedúci technickej prípravy výroby
Strojárska spoločnosť v Dubnici nad Váhom prijme do trvalého pracovného pomeru nových kolegov na pozície: - Majster výroby - Vedúci technickej prípravy výroby Majster výroby - ponúkame: prácu na rannú zmenu s aktívnym zaučením na pozíciu. Prácu v malom kolektíve, vedenie cca 30 ľudí, s možnosťou technického vzdelávania sa a rozvíjania, mzdové zaradenie cca 1200€ - 1500€ - vyžadujeme: SPš alebo Vš technického smeru, prax v strojárstve aspoň 5 rokov, perfektná znalosť technických výkresov a technologických procesov Vedúci technickej prípravy výroby - ponúkame: prácu len na rannú zmenu so zaučením na pozíciu. Prácu v malom kolektíve s možnosťou ďalšieho technického vzdelávania sa a rozvíjania v strojárstve, mzdové zaradenie cca 1200€ - 1600€ - vyžadujem: Vš - technológia, technické kreslenie v Pro-Engineer/Solidworks alebo iné, perfektná znalosť technickej dokumentácie a práce s PC, schopnosť komunikovať a viesť menší kolektív Životopis a prípadné otázky posielajte na pracujakostrojar@
Vedúci výroby
Pre našu prevádzku v Považskej Bystrici hľadáme skúseného vedúceho výroby. Hlavná pracovná náplň: - Vedenie zámočníckej dielne a rýchle riešenie vzniknutých problémov v priebehu výroby, - Dohľad na dodržiavanie pravidiel BOZP, pracovného poriadku, pracovných inštrukcií, procedúr a disciplíny, - Zodpovednosť za dodržiavanie plánovania pre jednotlivé oddelenia výroby pre každého pracovníka, - Riadenie tréningov zamestnancov, - Zabezpečiť správne zadelenie dokumentácie , - Plánovanie výroby a údržby, - Dohľad nad balením a nakladaním, Zamestnanecké výhody a benefity: - práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti - práca len na 1 zmenu - práca na trvalý pracovný pomer - bonusový systém - stravné lístky v sume 4,5 Eur - zabezpečený pitný režim - 13. plat (vianočný bonus) - ročné zhodnocovanie platu Základné požiadavky: • Čítanie technických výkresov • Analytické myslenie • Základné znalosti riešenia problémov (zváranie, lakovanie, montáž) • Anglický jazyk – úroveň B1 Ponúkaná mzda: 1 200 - 1 600 EUR/mesiac podľa skúseností kandidáta Záujemcov poprosím kontaktovať na email: katarina@