PONUKA PRÁCE SK Montáž a inštalácia fotovoltaických panelov

Kategória: Stavebníctvo

Ponuka práce: SLOVENSKO !!!
Spoločnosť špecializujúca sa na fotovoltaické panely a súvisiace elektrické inštalácie hľadá montérov (elektrikárov) / celé partie montérov fotovoltaických panelov. Jedná sa o prácu na celom SLOVENSKU pre montáž fotovoltaických panelov na strechy rod. domov, firiem a následné zapojenie systému. Práca na živnosť.

Platové podmienky: (Všetko závisí od dohody a od skúseností a zdatností partie alebo jednotlivcov)
- Partia montérov: cena za kilowat
- Partia montérov s elektrikárom : cena za kilowat
- Samostatný elektrikár: podľa dohody cena za systém, v prípade zaradenia do partie cena za kilowat.

Náplň práce:
- Montáž solárnych panelov na rodinné domy a firmy (so zohľadnením tvaru strechy)
- Inštalácia solárnych panelov a priliehajúcej kabeláže
- Pripojenie solárnych panelov a spustenie systému

Požiadavky:
- Vlastné auto (možnosť zabezpečenia z našej strany ale podlieha dohode)
- Základy s montážou a inštaláciou výhodou. (vieme zabezpečiť zaškolenie do jednotlivých činností)
- Spoľahlivosť, lojálnosť, pozitívny prístup k práci, vysoká flexibilita a ochota cestovať po celom území Slovenska, slušné jednanie a vystupovanie

Kontakt:
Energotechnik s.r.o.

info@