Ponuka práce Vodic+Strojnik

Kategória: Stavebníctvo

Do nášho tímu hľadáme šikovného človeka, ktorého náplň práce bude:
- jazdenie s nákladným autom v okolí sídla firmy, Ovládanie minibagra a
šmykom riadeneho nakladacu
- vykonávanie pomocných prác podľa pokynov,
výhodou ale nie podmienkou je znalosť práce strojníka, prípadne znalosť v oblasti zvárania.
Požiadavky na zamestnanca : vodičský preukaz sk. C,E (C+E) technické zručnosti, manuálne zručnosti, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita. Strojnicky nieje potrebný ihned. potrebne su uz skúsenosti s minibagrom a unc(skid steer loader)
Finančné ohodnotenie: od 1000€ až do 1800€ (v závislosti od skúseností uchádzača a odpracovaných hodín).
Naša spoločnosť sa zaoberá realizáciou výkopových a zemných prác, odvozom odpadu prevažne prostredníctvom kontajnerovej dopravy a dovozom sypkých a stavebných materiálov.
minimalna poziadavka na stojnika aby mal vodicky preukaz BE a nejake skusenosti

-Vodič ,šofér , strojník-

v pripade otázok nás nevahajte kontaktovat na tel číslo
prípadne mailom pomajbo98@ (môžete zasielat životopis)