inzercia, predaj, predám, bazár

Ponuka pre 1 Elektrikára do Nemecka (bytová el.)

Kategória: Stavebníctvo

Hľadáme šikovného elektrikára do Nemecka. Mesto: 797 13 Bad Saeckingen
Nástup: IHNEĎ.
Sadzba od 20 do 23€/hod. podľa skúseností a jazykových znalostí.
Ubytovanie je zabezpečené a preplácané.
Náplň práce: Náplň práce: kompletné bytové elektroinštalácie (frézovanie, ťahanie káblov, ukladanie do chráničiek,zapájanie svetiel, zásuviek.)
Podmienka: prax v bytovej el. minimálne 2 roky, vyhláška §21 a vyššie, auto, živnosť, vedieť sa dohovoriť po nemecky alebo anglicky.
Ponuka pre 1 Elektrikára do Nemecka (bytová el.)
Podobné inzeráty
Elektrikári do Nemecka ( priemyselná elektroinštalácia )
Dobrý deň Ponuka práce pre ELEKTRIKÁRA do Nemecka. Hľadáme elektrikára do NEMECKA ( OPLE ) Platové podmienky do 5000€/ mesačne. Stabilná práca v stabilnej spoločnosti. Fakturácia 14 dní so 14 dňovou splatnosťou. Zabezpečené / hradené čisté a kvalitné ubytovanie. Možnosť firemných vozidiel počas celého roka. Neustála telefonická podpora. PENIAZE NAČAS ( možnosť záloh ) . Pridaj sa k nám do tímu. Hľadáme samostatného elektrikára k našej zabehnutej partii - aktívna živnosť - nemecký jazkyk ( jeden z partie) poprípade anglický jazyk - vlastné auto ( možnosť firemných vozidiel ) - vlastné náradie ( základne ) - chuť pracovať, flexibilita, spoľahlivosť. PROSÍME POMOCNÍKOV, ELEKTRIKÁROV BEZ PRAXE, ABY NÁS NEKONTAKTOVALI NAKOĽKO SI PRACOVNÁ PONUKA VYŽADUJE PRAX. ( za pochopenie ďakujeme. Ak máš záujem o prácu neváhaj nás kontaktovať na tel.čísle .
Elektrikár, pomocný elektrikár
Zhaname jedneho elektrikára do mesta Hanover. Robia sa byty (bytova inštalácia). Mzda 18-21€ podľa skúsenosti. Nástup 14.5. A do mesta Heilbronn zhaname jedného elektrikára a jedného pomocneho elektrikára. Bytova inštalácia (škola). Výhoda anglicky alebo nemecky jazyk. Nástup 14.5. Mzda: elektrikár:18-21€ Pomocný elektrikár 15-17€ všetko podla skusenosti Viac info po telefone.
Práca pre elektrikárov
FOPA WORLD s.r.o. ponúka prácu pre elektrikárov do Nemecka. Hľadáme šikovných elektrikárov so SZCO na naše projekty do Nemecka. Nástup od 5.2.2023 Ponúkame: -dlhodobú prácu v stabilnej firme -ubytovanie je zabezpečené aj hradené -príspevok na pohonné hmoty -možnosť vyplatenia záloh -karierny rast -Plat od 21€/hod.(v závislosti od skúsenosti a jazykových znalostí) -Plat pre nemecky hovoriaceho Elektrikára od 24€/h -Plat pre nemecky hovoriaceho pomocníka od 19€/h -Plat pre Elektrikára od 21€/h -Plat pre pomocníka(prax min. 1rok) od 17€/h Náplň práce: -Rekonštrukcia obytných a neobytných priestorov -Výstavba logistických hál -Výstavba bytových domov -Radová výstavba rod. Domov -Kompletné elektroinštalacie v obchodných centrách -Montáž osvetlenia,trasovanie -Ťahanie kabeláže -Montáž a výmena svetiel V prípade záujmu neváhaj a kontaktuj nás na tel. čísle alebo na
Elektrikári do Nemecka ( bytová, priemysel  )
Hľadáme štyroch elektrikárov ( dve dvojice ) do Nemecka ( bytová elektroinštalácia ) . Jeden z dvojice , aby ovládal nemecký jazyk Mzdové podmienky: 20 – 23 EUR / hod. Sadzba záleží od skúsenosti a znalosti nemeckého jazyka. Ubytovanie zabezpečené a hradené . Fakturácia 14/14 Pre viac informácií o ponuke nás kontaktujte na PROJEKT č.2 Hľadáme 3 šikovných elektrikárov ( priemysel ) . Jeden z trojice, aby ovládal nemecký jazyk Mzdové podmienky: 23 – 25 EUR / hod. Sadzba záleží od skúsenosti a znalosti nemeckého jazyka. Ubytovanie zabezpečené a hradené . Fakturácia 14/14 Pre viac informácií o ponuke nás kontaktujte na elektrikári, elektrikár . priemyselná elektroinštalácia, bytová elektroinštalácia
Ponuka pre 1 elektrikára do Nemecka aj bez nemčiny
Ponuka pre 1 elektrikára SZČO do Nemecka na doplnenie partie. Aj bez znalosti nemeckého jazyka. Náplň práce: Dokončovacie práce v novostavbe kancelárskeho komplexu. Zapájanie koncových zariadení - svetiel, čidiel, smart home senzory KNX systém (len montáž). Nutné vedieť samostatne pracovať s plánmi. Mzda: 20 - 22€/hod. (závisí od praxe a jazykových znalostí) + zabezpečené a preplatené ubytovanie Mesto: Freiburg im Briesgau Požiadavky: - platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č.508/2009 Z.z. §21 a vyššie - živnosť - auto - prax 2 roky v oblasti bytových alebo priemyselných elektroinštalácií - základné elektrikárske náradie - znalosť práce podľa plánov Nástup: 12.9.2022 Tel:
Ponuka pre Elektrikára do Nemecka - výroba rozvádzačov
Hľadáme šikovného elektrikára s NJ do Nemecka. Mesto: Mannheim-Friedrichsfeld Náplň práce: montáž/výroba rozvádzačov, podmienka vedieť čítať plány. Požiadavky: prax vo výrobe rozvádzačov minimálne 2 roky, živnosť, vyhláška, auto. Nástup: 1.3.2023