inzercia, predaj, predám, bazár

Ponuka pre 1 šikovného elektrikára do Nemecka

Kategória: Ostatné

Hľadáme 1 šikovného elektrikára do Nemecka.
Náplň práce : zapájanie káblov na stroje, ťahanie káblov, zapájanie snímačov, senzorov, rozvádzačov
Pracuje sa 45-50 hodín týždenne
Nástup : 13.3.2023
Mesto : Gengenbach,Nemecko
Sadzba : 21-23 € ( sadzba závisí od skúsenosti a znalostí NJ)
Ubytovanie : rezervované a preplatené v plnej výške vo faktúre.
Fakturácia 1. mesiac 2x, potom 1x mesačne. Splatnosť faktúry je 15 dní, ale dá sa aj do 7 dní
Podmienky :
- prax minimálne 2 roky v oblasti
elektroinštalácií
- prax v oblasti zapájania rozvádzačov
- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky
MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. §21 a vyššie
- živnosť, auto
- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť
Ponuka pre 1 šikovného elektrikára do Nemecka
Podobné inzeráty
Elektrikári do Nemecka-Automatizácia
Dobrý deň Ponúkame prácu pre viacerých elektrikárov na rôzne projekty s nastúpom od 8.5. 1 nemecky hovoriaceho elektrikára do Rakúska-Steyer BMW na 6-8 týždňov- nástup od 8.5 1 nemecky hovoriaceho elektrikára do Nemecka - automobilka v Sarlouise- nástup od 8.5 1 nemecky hovoriaceho elektrikára do Nemecka okolie Schongau...nástup po dohode. Na ďalši projekt hľadáme 2 Nemecky hovoriacich Elektrikárch okolie Rotweil a nástup je 08.05.2023 a projekt je dlhodobo do konca roka ..nástup do dohode. Ide o elektrické zapojenie : senzorov, motorov, tlačidiel, osvetlenia, elektrických skríň, ťahanie káblov Profinet/Profibus a ostatných komponentov čo patria k automatizácii. Požadujeme: • vlastnú dopravu • aktívnu živnosť a platnú A1 • samostatne sa dohovoriť v Nemeckom jazyku- pracovná nemčina • životopis Ponúkame: • 25€/ hodina • vybavené a hradené ubytovanie (alebo od 28€a hradíte si ubytovanie) • možnosť záloh •splatnosť 14/14 • dlhodobá práca • 50h+týždenne V prípade akýchkoľvek otázok volajte : Životopisy môžete zaslať na : remaxmontage@
Ponuka práce pre elektrikárov do Rakúska
Ponuka práce pre 1 elektrikára a 1 pomocníka do Rakúska Hľadáme 1 šikovného elektrikára a 1 pomocníka do Rakúska, mesto : Landeck Jedná sa o dorábku novostavby Náplň práce: dokončovacie elektro práce ako : lampy, zástrčky. Dom je vykurovaný. Podmienka: 1 nemecky hovoriaci, živnosť, auto Pracuje sa 60 hodín/týždenne. Nástup: 30.01.2023 Sadzba : 20 - 22 € (sadzba závisí od praxe a znalostí nemčiny) Náradie : základné elektroinštalačné náradie Ubytovanie zabezpečené a plne preplatené.
Ponuka pre 1 elektrikára do Nemecka - Weiterstadt
Hľadáme 1 elektrikára (môže byť pomocný) na dlhodobú prácu do Nemecka, nástup 13.3.2023 Práce sa vykonávajú v areáli väznice, v ktorej prebieha rekonštrukcia. Náplň práce: - demontážne a elektromontážne práce - montáž kabeláže kamerových systémov a zabezpečovacích zariadení Turnusová práca 3 + 1 týždeň voľno, 45 hodín týždenne. Potrebná bezúhonnosť, dokladovaná výpisom z registra trestov! Podmienky: - prax v oblasti elektroinštalácií - živnosť, auto - spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť - znalosť cudzieho jazyka výhodou Sadzba: 20-24€/hod. (závisí od praxe a znalostí cudzieho jazyka) Ubytovanie : zabezpečené a preplatené v plnej výške vo faktúre
Ponuka práce pre elektrikára do Rakúska
Hľadáme 1 šikovného nemecky hovoriaceho elektrikára Mesto : Laa an der Thaya Nástup: 06.02.2023 Náplň práce: inštalácia svetiel v stavebnom obchode Pracuje sa 50 hodín týždenne. (po dohode aj viac) Sadzba : 22-23 € ( v závislosti od praxe a jazykových znalostí) Podmienka: prax, vyhláška min. 21,živnosť, auto, nemecky jazyk Ubytovanie zabezpečené a preplatené
Ponuka práce pre 1 elektrikára do Rakúska
Hľadáme 1 šikovného elektrikára do Rakúska. Náplň práce : Výroba rozvádzačov, kabeláž v rozvádzačoch, príprava pripadne ich prepojenia kvôli otestovaniu. Práca 10 hodín denne, vrátane sobôt. Turnusovo 3 + 1 týždeň voľno. Prípadne týždňovky Nástup : 26.04.2023 Sadzba : 20-23 € (závisí od skúsenosti a znalostí jazyka) Ubytovanie : rezervované a preplatené v plnej výške vo faktúre. Fakturácia 1. mesiac 2x, potom 1x mesačne. Splatnosť faktúry je 15 dní, ale dá sa aj do 7 dní Podmienky : - prax minimálne 2 roky v oblasti výroby a zapájania priemyselných rozvádzačov - čítanie schém - schopnosť samostatne pracovať - platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. §21 a vyššie - živnosť, auto - spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť
Praca pre elektrikara Nemecko Automatizacia
Na cca 3-tyzdnovy projekt poprosim sikovneho elektrikara, ktory ma skusenosti s priemyselnou automatizaciou (pripajanie senzovov a siloviny, rozvodne skrine atd.), idealne s naradim. Auto nie je podmienkou, pokial vie prist niekam k pomedziu TN a TT kraja. Pracovat sa bude min. 9 hod. denne vratane sobot. Plat 25e/hod. Nastup ihned. #praca #elektrikar #nemecko