PRACA PRE MECHANIKOV DO NEMECKA

Kategória: Priemysel a výroba

Miesto výkonu práce: Owingen - NEMECKO

Projekt pre zámočníkov/mechanikov.

Stavebno - montážna spoločnosť hľadá na dlhodobé projekty do NEMECKA šikovných, samostatných a spoľahlivých MECHANIKOV/ZÁMOČNÍKOV.
Ponuka práce je pre jednotlivcov ale aj partie.

Po dohode nástup možný IHNEĎ.
Dlhodobý projekt (niekoľko rokov) na jednom mieste.

Náplň práce mechanik/zámočník:
- Montáž mechanických a pneumatických komponentov podľa technickej dokumentácie
- Ťahanie káblov kanálov/žľabov.
- Montáž komponentov, vŕtanie dier a úprava existujúcich výrobkov
- Zhotovovanie a montáž zámočníckych prvkov
- Montáž a zapájanie hydraulických komponentov a zariadení podľa dokumentácie
- Plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného v súvislosti s výkonom činnosti

Požiadavky na pracovníka:
- NEMECKÝ alebo ANGLICKÝ JAZYK NA KOMUNIKATÍVNEJ ÚROVNI!
- znalosť práce vo svojom odbore
- čítanie z technických výkresov
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup ku práci
- vlastné auto

Ponúkame:
* pravidelné úhrady faktúr
* zabezpečené a hradené ubytovanie
* stabilnú prácu počas celého roka (v prípade spokojnosti na viac rokov)
* kariérny rast
* prácu v interiéroch
* dlhodobú spoluprácu spojenú so vzájomnou spokojnosťou

Finančné ohodnotenie zámočníka/mechanika do 4200€.

Práca je vykonávaná turnusovo a to 3-4 týždne sa robí 1 týždeň voľno. Pracovná doba je od Po-Pia po dohode aj soboty 9-10 hodín denne.

Práca je na Živnosť.

Finančné ohodnotenie podľa znalosti, kvalifikácie a skúsenosti daného uchádzača sa navyšuje.

V prípade záujmu zasielajte životopis na mailovú adresu info@

Uchádzačov, ktorí zašlú svoj životopis na uvedenú e-mailovú adresu kontaktujeme medzi prvými. Firma si vyhradzuje právo, kontaktovať iba vybraných uchádzačov!

Pre viac informácií nás kontaktujte na:
Meno: Monberg,s.r.o.
Web:
E-mail: info@