inzercia, predaj, predám, bazár

Práca v rafinérii u stabilného nemeckého partnera

Kategória: Stavebníctvo

Prijmeme pracovníkov na prácu v rafinérii u stabilného nemeckého partnera pre celé partie i jednotlivcov SZČO v profesii:

elektrikár s vyhláškou (§21/§22/§23)
pomocný elektrikár
klampiar – vyhotovenie káblových žľabov
Pracovná náplň: kabeláž - zapájanie a rozvody, ťahanie a trasovanie káblov, montáž a úprava káblových zvodov a žľabov
V termíne: čo najskôr
Miesto: Ingolstadt, Nemecko
Odmena dohodou, zmluvne zjednaná
Ubytovanie zabezpečené a hradené

Korektné jednanie , dodržiavanie zmluvy a zmluvných podmienok
práca u stabilného a overeného partnera

Si samostatný a máš zodpovedný prístup k práci? Máš živnosť (SZČO)
Ovládaš nemčinu na komunikatívnej úrovni ( v prípade pracovného tímu aspoň vedúci partie) Vyznáš sa vo svojom odbore? Ak áno, neváhaj a zavolaj, pošli nám svoj životopis.


Fachkraft s.r.o.
Tel: ,
E-mail: jana.c@
Práca v rafinérii  u stabilného nemeckého partnera
Podobné inzeráty
Elektrikar Nemecko
Hľadám 2 skúsených elektrikárov na prácu pre nemeckú firmu v meste Simbach am Inn 84359. Náplňou práce je kompletná elektroinštalácia od rodinných domov až po priemyselné haly. Od nemeckého partnera dostávate firemnú dodavku kde budete mať všetko potrebné na prácu. Zákazka začína od 17.04.2023 Práca dlhodobo minimálne do konca roka 2023 Podmienky: - živnosť - A1 , Freistellung ( vieme pomôcť vybaviť ) - základne elektrikárske náradie ( kufrík ) - plynula nemčina jeden z dvojice ( musí byť) - prax v obore - skúsenosť, samostatnosť, zodpovednosť - platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. §21 a vyššie Ponúkame: - firemná dodávka od nemeckého partnera - ubytovanie zabezpečené a hradené - fakturácia 7/7, 14/7 alebo aj dohodou - turnusy dohodou - od 50 do 60 hodín týždenne - práca dlhodobo - hodinová sadzba 24 EUR. Pre viac informácii kontaktovať telefonicky alebo emailom s pozdravom firma TSA Montagebau s.r.o. tsamontagebau@ Vyhľadávanie : práca nemecko, elektrikár nemecko, práca v zahraničí, živnostníci nemecko
PRÁCA V NEMECKU SZČO
Ponuka práce do Nemecka pre SZČO. Sadkrokartonista Tesár Stolár Obkladač Murár Elektrikár Práca v mestách po celom Nemecku. Mzda od 16€/h - podľa profesie. pracovný čas 50-60 hod./ týž Korektné jednanie , dodržiavanie zmluvy a zmluvných podmienok práca u stabilného a overeného partnera Si samostatný a máš zodpovedný prístup k práci? Máš živnosť (SZČO) Ovládaš nemčinu na komunikatívnej úrovni ( v prípade pracovného tímu aspoň vedúci partie) Vyznáš sa vo svojom odbore? Ak áno, neváhaj a zavolaj, pošli nám svoj životopis. Fachkraft s.r.o. , Tel:, E-mail: jana.c@
Práca pre zamestnancov v Rakúsku s nástupom IHNEĎ
Ponuka práce v Rakúsku oblasť Vorarlberg mesto Dornbirn (pri Švajčiarských - Lichtenštajských hraniciach 690 km z BA) s nástupom IHNEĎ pre skúsených s praxou a znalosťou nemeckého jazyka (stačí,ak sa jeden z dvojice,alebo z partie dohovorí pracovnou nemčinou : 2 Pracovníkov na prácu s hotovými betónovými dielmi - pokládka Maliarov Strechárov Zváračov Pomocných Lešenárov Viazačov železa Vodárov- Kúrenarov Montérov vzduchotechniky Tesárov - Šalovačov(Peri-Doka a podobné debniace systémy ) Autoklampiar na LKW Obkladačov Elektrikárov Inštalatérov sanity Pracovníkov na montáže sadrokartónových systémov Stavebných pomocníkov s praxou a pracovnou nemčinou Pracovníkov pre firmu Rauch s oprávnením a praxou VZV požadovaná pracovná znalosť nemeckého jazyka u každého záujemcu Pracovníkov do Fabriky - (Metallprodukte) požadovaná pracovná znalosť nemeckého jazyka u jedného z dvojice Práca je IBA na trvalý pracovný pomer - rakúska pracovná kolektívna zmluva,nie na živnosť. Platové ohodnotenie za 7,5 hod.denne - mesačná mzda 2.600€ - 2.950€ (pondelok až piatok) netto vrátane diét (41,40€) plus 13,14 plat v Rakúsku. Dajú sa pracovať nadčasy aj soboty v prípade záujmu. Možnosť turnusov (4 týždne v práci týždeň voľna) Nástup IHNEĎ ! Ubytovanie zabezpečené, neplatí sa vopred,je strhnuté z platu,cena ubytovania je 400 - 550€ na mesiac na osobu,podľa lokality v AT. Požadovaná znalosť nemeckého,alebo anglického jazyka (stavebná nemčina,alebo angličtina) u jedného z dvojice,alebo z partie a vlastné auto. Cestu si každý záujemca organizuje a hradí na vlastné náklady. Záloha možná po odpracovaní jedného týždňa a následne každý týždeň. Pracovné oblečenie a obuv dostáva každý zamestnanec po skúšobnej dobe.(mesiac) V prípade záujmu o prácu nás kontaktujte prosím telefonicky,alebo nám zašlite váš životopis s telefónnym kontaktom na e-mail : registraciazaujemca@ a uveďte prosím o ktorú pracovnú pozíciu máte konkrétne záujem a možný dátum nástupu. Zaslaním podkladov/dokumentov odosielateľ súhlasí so spracovaním osobných údajov podľa deklarácie GDPR. Ďakujeme Tel.Kontakt : ,alebo Poprosíme o telefonické kontaktovanie v čase Po.- Št.09.00 - 12.00, 13.00 - 17.00 hod. Pia. 09.00-12.00,13.00-15.00 hod.
Práca Nemecko - Výroba montovaných drevených domov v Hale.
Práca Nemecko - Montážny pracovník/Tesár(timmerman) - Nástup ihneď Práca spočíva vo výrobe montovaných drevených domov na kľúč v krytej hale. Základné informácie: Miesto práce : Bodamské jazero Nemecko Termín nástupu : ihneď Druh pracovného pomeru : živnosť Ubytovanie: Zabezpečené - plne hradené Mzdové podmienky : Od 17 do 18 €/h na začiatok (po overení je možné navýšenie mzdy) Pracovná doba : 60 hod týždenne (Pracujú sa aj soboty!) Turnusy: 4+1 prípadne dohodou Náplň práce, právomoci a zodpovednosti • Výroba jednotlivých komponentov z dreva podľa šablón • Spájanie jednotlivých drevených komponentov • Finálny produkt je drevený montovaný dom • Práca s klincovačkami a pílami • Realizácia konštrukcii domov Zamestnanecké výhody, benefity • práca v stabilnej firme pôsobiacej na trhu už od roku 2012 • práca je na dlhodobo a celoročne! • práca v hale • práca v príjemnom kolektíve • posytujeme kompletné náradie • ubytovanie hradené a v blízkosti stavby Požiadavky • prax v oblastí aspoň 1 rok • vodičský preukaz • vlastné auto - výhodou • manuálna zručnosť • chuť do práce a záujem o dlhodobú spoluprácu • prilba, bezpečnostné topánky a pracovný odev V prípade záujmu Vás poprosím vyplniť formulár na nasledujúcom linku alebo nás kontaktovať mailom na info @ alebo telefonicky na
Práca Nemecko Rakúsko Česko
Práca Nemecko, Rakúsko, Česko HĽADÁME CHLAPOV DO TÍMU Ponuka práce pre stavbárov, lešenárov, zručných chlapov ktorý majú chuť pracovať. Práca : na živnosť alebo s. r. o. Jedná sa o prácu v Rakúsku, Nemecku, alebo Českej republike, náplň práce - montáž a demontáž lešenia, pomocné práce pri montáži a demontáži a podľa požiadaviek klienta. Lešenie systém PERI a LAYHER, väčšina prác je industry, fabriky, menšie tipy lešení Skúsenosti s montážou lešenia alebo iné stavebné či zručné manuálne pracovné skúsenosti sú výhodou. Možnosť rýchleho a efektívneho zaškolenia, stačí mať chuť pracovať. Rýchli platový rast oproti bežným zamestnaniam. ANGLIČTINA ani NEMČINA NIE SÚ POVINNÉ avšak sú VÝHODOU. Pracuje sa v turnusoch: Nemecko : 2, 3, alebo 4, týždňové turnusy ( podľa potreby ) voľno – podľa potreby Rakúsko : 2, 3, 4, týždňové turnusy ( podľa potreby ) práca len od pondelka do piatka víkend voľný , Voľno – víkendy a podľa potreby UBYTOVANIE JE ZABEZPEČENÉ a PLNE HRADENÉ FIRMOU! Odvoz a dovoz na miesto výkonu práce Vám zabezpečíme a však vlastné auto je VÝHODOU. CESTA hradená v prípade vlastného auta plus amortizácia auta. Pracovná výstroj a výbava poskytnutá firmou IDE O CELOROČNÚ PRÁCU NA DLHÉ OBDOBIE nielen o sezónnu prácu! Platobné podmienky : Neskúsený človek, pomocník : 15e/h skúsený lešenár - 18-20eur v čistom/h Výplata vždy načas alebo skôr ! Vážime si ľudí ktorí u nás pracujú ! Možnosť zamestnať aj celé partie, Práce je dosť, dlhodobé zákazky (roky pravidelného a stabilného fungovania) Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle : alebo odpovedaním na tento inzerát. Tešíme sa na spoluprácu ????
Elektrikár NEMECKO SZČO
Na posilnenie nášho tímu, príjmeme elektrikárov s vyhláškou (§21/§22/§23) IHNEĎ. Hľadáme partie a jednotlivcov. Minimálne 60 hodín / týždeň Cena : dohodou, zmluvne zjednaná Ubytovanie zabezpečené a hradené. SZČO ( Splatnosť 14 dní ) Podmienky : Skúsenosť v odbore a chuť pracovať , Vlastné základné náradie, vlastné auto nemecky jazyk na komunikačnej úrovni ( v prípade pracovného tímu aspoň vedúci partie) Korektné jednanie , dodržiavanie zmluvy a zmluvných podmienok práca u stabilného a overeného partnera Si samostatný a máš zodpovedný prístup k práci? Máš živnosť (SZČO) Ovládaš nemčinu na komunikatívnej úrovni ( v prípade pracovného tímu aspoň vedúci partie) Vyznáš sa vo svojom odbore? Ak áno, neváhaj a zavolaj, pošli nám svoj životopis. Fachkraft s.r.o. , Tel:, E-mail: jana.c@