inzercia, predaj, predám, bazár

prijmem predavača/ku s vodičskym preukazom

Kategória: Ostatné

dobrý deň hľadám spoľahlivého človeka s vodičskym preukazom skupiny B ktorý ma chuť do prace
náplň prace :
súkromný sofer cca 1-2krat v týždni podľa potreby,
predavač každý víkend(trhy,jarmoky,rôzne akcie), jednoduchá administratíva občas na pc
pracuje sa cca 3-5dni v týždni
praca na dlhodobo vykonávaná v okoli NZ-NR a po Slovensku
najlepšie ak by ste boli z okolo NZ-NR

pri zaujme o prácu ma kontaktuje na tel.c: všetky detaily vysvetlím
prijmem predavača/ku s vodičskym preukazom
Podobné inzeráty
Príjmem pilčíka
S vodičským preukazom autom, živnosť, práca Lúčky kúpele, pílenie pri koní ukt.prebierkove porasty 10€ od m3 a rubná ťažba kôrovec 5€. Plus dohoda vždy sa dá dohodnúť.
VM Recruitment hľadá pestúnky alebo au-pair pre viaceré rodi
Mzda od 11.75€ n/h netto Ubytovanie s rodinou zadarmo Výborne prostredie Požiadavky- Skúsenosti so starostlivosťou o deti (od malička) Mladí, profesionálni, reprezentatívni S vodičským preukazom Prosím kontaktujte Nás, ak hľadáte prácu v zahraničí. Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch.
Hľadáme jedného zamestnanca na stalo do umyvarky
Hľadáme jedného zamestnanca na stalo do umyvarky celoročne. Uprednostňujeme niekoho z vodičským preukazom, stačí skupiny B. Ak máte skúsenosti s touto prácou je to výhodou ale nieje problém sa zaučiť. Plat v čistom závisí od počet odpracovaných dni. Pracuje sa od pondelka do soboty ale voľno si určujete vy. Priemerne tých 20-23 dni vychádza okolo 800-850€ v čistom. Viac na telefónnom čísle
Hľadáme živnostníkov
Hľadáme živnostníkov na výkon jednoduchých prác . Najlepšie vyučený alebo so skúsenosťami v odbore klampiar , maliar / natierač . Plat je 80 eur / deň . Príjmeme aj jedného šoféra s vodičským preukazom typu B . Plat dohodou . Pre viac info volajte . Nástup ihneď po osobnom pohovore . ,
Vieden-Montaz/ zamocnicka práca
Hľadám do svojho "malého" tímu zodpovedného člena, ktorý by sa rád k nám pridal. Ide o zámočnícke práce vo Viedni, kde sa práca vykonáva 4 dní v týždni (37,2 hodín). Živnostenský list je povinný. Mzda sa pohybuje od 16,-Eur/hod. Potrebná je základná znalosť nemeckého jazyka a znalosť slovenského jazyka je vítaná (prednostou). Ideálne je niekto z okolia KN s vodičským preukazom - nie je podmienkou, (nakoľko odtiaľ všetci cestujeme). Pre bližšie informácie ma kontaktujte na tel.čísle:
Osobna asistentka
Hladam osobnu asistentku s vodicskym preukazom skupiny B . Pre ZTP . Na hodinu je to 5,20 EUR . Volajte na t. c.