Prijmeme pracovníčku práčovne

Kategória: Ostatné

Pracovníčka práčovne
Práčovňa Partner s.r.o hľadá do svojho kolektívu novú kolegyňu na pozíciu pracovníčka práčovne v Novej Lesnej.

Ak ťa baví praca s prádlom, žehlenie a balenie prádla práca ako doma ????tak hľadáme práve teba.

Práca Po-Ne

Náplň práce:

Pranie,triedenie,žehlenie,balenie posteľnej bielizne, uterákov, osušiek, obrusov a podobne.
Požiadavky:
-Komunikatívnosť
-Práca z ľuďmi
-Zodpovednosť
-Flexibilita, zručnosť skladať posteľnú bielizeň

Nástupný plat:700€ netto

V prípade záujmu pošlite životopis a napíšte niečo o sebe na email:pracovnapartner@