inzercia, predaj, predám, bazár

Retrakár - SENEC

Kategória: Doprava a logistika

Pre medzinárodnú spoločnosť , ktorá skladuje a prepravuje tovar pre známe značky, hľadáme skúsených retrakárov.

Náplň práce:
- kontrola a príjem tovaru
- vychystanie tovaru podľa dokladov
- expedícia tovaru
- práca so skenerom
- balenie a označovanie tovaru
- pomocné práce v sklade
2 zmenná prevádzka od pondelka do piatka (od 7:00 - 16:00, od 10:00 - 19:00)

Práca na TPP , alebo živnosť

TPP : 1000 € základná mzda + 300 € variabilná zložka mzdy. Po 3 mesačnej skúšobnej dobe navýšenie základnej mzdy na 1050 € + 300 € variabilná zložka. Nástupný bonus 500 € po odpracovaní 3 mesiacov.

Živnosť : 8 €/hod.

Miesto výkonu práce : Logistický park Senec
Retrakár - SENEC
Podobné inzeráty
Práca v sklade / RETRAKÁR / manipulant s tovarom
Poď a pridaj sa k nám! Hľadáme šikovných a spoľahlivých ľudí na dlhodobú spoluprácu. Ponúkame prácu na pozícií: Retrakár- práca na vysokozdvižnom vozíku, zaskladňovanie tovaru, vyskladňovanie tovaru. Manipulant- manuálna práca v kamióne, vykladanie a nakladanie tovaru. Práca v nadnárodnej spoločnosti, v modernom pracovnom prostredí, dvojzmenná pracovná prevádzka od 6-14 / 14-22. Zaujímavé platobné podmienky. A mzdové ohodnotenie podľa skúseností, možnosť pracovať len na jednu zmenu. Prácu je možné vykonávať na živnosť alebo na dohodu. Viac informácií poskytneme telefonicky alebo cez email.
Hľadáme vodiča na LKW
Vodič kamiónu Senec. Pracovný čas: denná 9:00 - 16:00 nočná 18:00 - 2:00 Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Práca: iba vnútroštátna, kolečko Senec - Banská Bystrica po dohode Senec - Prešov - každý deň ste doma - jedna nakládka, jedna vykládka - práca s paletovým vozíkom Vozidlá: SCANIA 450 (2-3 ročné) Výplata: nadštandard, hneď k 5 tému dňu po mesiaci čo ste odrobil. Informácie o výberovom konaní - možnosť dlhodobej spolupráce - parkovanie osobného vozidla v areáli firmy 60-100 eur jedna jazda netto: 60€ (Senec - Banská Bystrica - Senec) 90- 100€ (Senec - Prešov - Senec) V prípade záujmu volajte na tel. číslo: Kontaktná osoba: Michal Fedorkovič E-mail: fedorkovicpogysk@
Pracuj ako Retrakar na 1 zmenu - Senec - Týždenné vyplácanie
Od 5,20€/hod v čistom + bonus + doprava zdarma ❗️Vyplácanie každý týždeň Pondelok - Piatok 8:00 - 16:30, víkendy sú voľné Naskladňovanie/vyskladňovanie tovaru + manuálne pomocné práce ❗️Skúsenosti na retraku sú podmienkou Doprava na trase Nitra - Šaľa - Galanta - Sládkovičovo - Sereď - Senec Viac info na alebo SPRÁVA
Retrakár - SENEC
Do medzinárodnej logistickej spoločnosti hľadáme nového kolegu, ktorý má skúsenosť a oprávnenie na prácu na vysokozdvižnom vozíku - RETRÁK ,, a nebojí sa fyzickej práce. Čo bude Tvojou náplňou práce: - práca na vysokozdvižnom vozíku (W1 - retrak); - príjem a výdaj tovaru v našom sklade; - vychystávanie pneumatík - pickovanie pneumatík a práca so skenerom - priebežná a mesačná inventarizácia - pracujeme od pondelka do piatku na 2 zmeny (7-16, 10-19) Miesto výkonu práce : Logistický park , SENEC Práca na živnosť :8,50 €/hod (8 €/ hod + 0,50 €/hod ) Kontakt :
Skladník na živnosť s VZV - 9,5€, s NZV 8,0€ /hod.
Skladník na živnosť s VZV/NZV DRAFTCOM s.r.o. Miesto práce Senec Druh pracovného pomeru živnosť Mzdové podmienky (brutto) 8 - 9,5 EUR/hod. Vodič s VZV - 9,5€/hod Vodič s NZV - 8,0€/hod. Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Pre nášho klienta hľadáme pracovníkov do skladu v Senci: Vodič s VZV/retrakár: - vykládky/ nakládky kamiónov - prácu v sklade - prácu so skenerom Vodič s NZV: - pickovanie objednávok - prácu s NZV - prácu so skenerom Pracuje sa v 8 alebo 12 hodinových zmenách. Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná Doprava, logistika Spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti logistiky Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním základné vzdelanie stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa Prax na pozícii/v oblasti logistika Počet rokov praxe 1 Osobnostné predpoklady a zručnosti - prax v sklade - manuálna zručnosť - fyzická zdatnosť - VZV/NZV preukaz - skúsenosti s retrakom Inzerujúca spoločnosť Stručná charakteristika spoločnosti Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví. Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. Počet zamestnancov 500-999 zamestnancov Kontakt Tel.: E-mail: poslať životopis
Vodič VZV a RETRAKAR
Ponúkame prácu pre vodičov vysokozdvižného vozíka s platným oprávnením Miesto výkonu práce: Gáň Platové podmienky: 872€/brutto/mesiac Výkonnostný bonus do výšky 10% zo základnej mes. mzdy SEZÓNNY BONUS až do výšky 150€/MESIAC Stravné lístky v hodnote 4,80 plne hradené zamestnávateľom Všetky príplatky podľa Zákonníka práce ... nočné, víkendy, sviatky Extra Bonus za nadčasy (v prípade odpracovania viac ako 15 nadč.hod/mesačne) Požiadavky: Platné osvedčenie vodiča VZV + Prax Fyzická zdatnosť Práca vhodnejšia pre mužov Ochota pracovať na zmeny (ranná/ poobedná/ nočná) Čistý register trestov Zabezpečená doprava ZADARMO z určitých miest a obcí: DUNAJSKÁ STREDA - Veľké Dvorníky - Jahodná - Tomášikovo - Vozokany - Mostová - Čierny Brod - Košúty, JELKA - Králová pri Senci - Jelka - Veľké Uľany - Sládkovičovo - Veľká Mača, PEZINOK - Viničné - Tureň - Senec - Boldog - Reca - Veľký Grob - Pusté Uľany - Nový Dvor, SELICE - Trnovec n/Váhom - Šaľa - Dlhá nad Váhom - Šoporňa - Pata , ŠAĽA - Kráľová nad Váhom - Kajal - Galanta - Nebojsa, TRSTICE - Kráľov Brod - Dolné Saliby - Horné Saliby - Matúškovo, HORNÝ ČEPEŇ - Stredný Čepeň - Šintava - Sereď - Dolná Streda - Váhovce, KOLÁROVO - Neded - Vlčany - Žiharec - Tešedíkovo - Diakovce, GALANTA, -Ubytovanie ZADARMO Pre bližšie informácie volajte Nástup IHNEĎ