inzercia, predaj, predám, bazár

Samostatný účtovník / účtovníčka - Office

Kategória: Financie a ekonomika

Hľadáme samostnatného účtovníka alebo účtovníčku.

Mzdové ohodnotenie: 1400€ brutto/mesiac + kvartálne odmeny do výšky 300€.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Komplexné spracovanie podvojného účtovníctva
• Zodpovednosť za správne zaúčtovanie
• Vypracovanie KV, DPHv, SV, DzMV
• Kvartálne uzávierkové operácie
• Digitalizácia účtovníctva
• Iné pridružené práce danej pracovnej pozície
• Účtovníctvo spracovávame v programe Money S3


Zamestnanecké výhody, benefity
• stravné lístky hradené v plnej výške
• moderné IT vybavenie
• práca v stabilnej a rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti
• možnosť sebarealizácie a pracovného postupu,
• mladý kolektív
• možnosť využitia fitka priamo v budove a free

Výber pracovnej doby:
od 8:00 - 16:00 alebo
od 9:00 - 17:00

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• precíznosť
• presnosť
• analytické myslenie
• príjemné vystupovanie
• spoľahlivosť
• kultivovaný písomný prejav

Miesto práce: Bratislava - Petržalka

Prosíme o zaslanie životopisu spolu so súhlasom na spracovanie OÚ na email
Vybraných uchádzačov radi privítame u nás na pohovore.
Samostatný účtovník / účtovníčka - Office
Podobné inzeráty
HĽADÁM PRÁCU IHNED účtovník,mzdár,personalista,realitný makl
Dobrý deň hľadám prácu ako účtovnik(podvojné účtovníctvo,dane,program POHODA-expert),mzdový účtovnik,fakturant,personalistka,realitná činnosť vo všetkých týchto profesiách mám prax!som spoľahlivá,zodpovedná,vodičský preukaz,auto mám.môže byt aj na skrátený úväzok,viem pracovať aj z domu kanceláriu mám.ďakujem za všetky ponuky.v prípade záujmu pošlem CV m.stefakova@ NASTÚPIŤ MÔŽEM IHNEĎ!
Junior účtovník
Dobrý deň,hľadam prácu ako pomocná účtovníčka junior.Mam maturitu s účtovníctva a plus som absolvovala rekvalifikačný kurz s účtovníctva.Pracovala som aj pre účtovnícku firmu 6 mesiacov a teraz momentálne som na materskej ale čas si viem zaďeliť na prácu aj keď účtovníctvo je skôr moje hobby ako práca.Momentálne si ešte svoje vedomosti rozširujem s doučovaním a som rozhodnuta sa ďalej vzdelávať ale až keď budem zárobkovo činna osoba.Som ochotná Vám pomôcť s účtovaním faktúr,Bú,pokladnice a skúsim rada aj niečo zložitejšie na koľko mam nad sebou skúsenejší dozor a rada sa učím nové veci.Kľudne na začiatok bez nároku na mzdu a keď budu spokojné obe strany(ja a aj vy)tak potom by sme sa dohodli aj na mzde.Chcem to momentálne na učenie lebo teoria je ina ako je prax a chcem aj získať prax ktorá mi len pomôže do budúcna s prácov účtovníčky.Ak sa nájde medzi Vami firma alebo účtovníčka ktorá sa nebude báť mi dať potrebnu prax tak ma kľudne kontaktujte.Dohodnúť sa vždy da.
Samostatná účtovníčka/ Samostatný účtovník
Do výrobnej spoločnosti v Modre hľadáme samostatného účtovníka s praxou min. 5 rokov. Termín nástupu: ihneď Druh pracovného pomeru: TPP Ponúkaný plat: 2000€ Náplň práce, právomoci a zodpovednosti • zodpovednosť za podvojné účtovníctvo spoločnosti • zabezpečenie dodržiavania predpisov o DPH • zodpovednosť za prípravu a podanie daňových priznaní • dohľad nad platbami a príjmami a zabezpečenie včasného vykonania platieb • účtovanie miezd • spracovanie dochádzky a podkladov do miezd • zodpovednosť za mesačné, štvrťročné a koncoročné uzávierky • odsúhlasovanie zásob a inventarizácia • finančné výkazy a daňové reporty, štatistika • spolupráca s poradenskými spoločnosťami a externými audítormi • príprava správ pre manažment spoločnosti, aj na medzinárodnej úrovni Pozícii vyhovejú uchádzači so stredoškolským alebo vysokoškolským vzdelaním. Ekonomické zameranie výhodou. Nutnosť ovládať Anglický jazyk na stredne pokročilej úrovni. Ďalšie požiadavky na uchádzača: Výborné ovládanie účtovníctva/výkazníctva a podvojného účtovníctva MS Office Skúsenosti s prácou v MS Navision výhodou Znalosť aktuálnych právnych predpisov v oblasti účtovníctva a daní Proaktívna osobnosť s proklientskou orientáciou, so zameraním na riešenie problému a zameraním na výsledok Skvelé organizačné a plánovacie schopnosti, analytické myslenie, flexibilita Schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť multifunkčného tímu Každodenná komunikácia v anglickom jazyku Chuť vzdelávať sa v ďalších oblastiach Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom zasielajte na adresu: Odpovieme vybraným uchádzačom.
Samostatný účtovník / Účtovníčka
WELDING s.r.o., Topoľčany Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - samostatné účtovanie v podvojnom účtovníctva, archivácia a likvidácia faktúr (dodávateľských /odberateľských) - príprava podkladov pre spracovanie finančných výkazov a rozborov výsledkov spoločnosti - účtovanie na účtoch hlavnej knihy - spracovanie hlásení DPH, KV, SV - účtovanie zákazkovej výroby - rozúčtovanie miezd - vystavovanie odberateľských faktúr - spracovanie štatistických hlásení - spolupráca na inventarizácii - evidencia a účtovanie majetku, zatrieďovanie do odpisových skupín - spolupráca na vyhotovení účtovných smerníc - skladová evidencia - ďalšie úlohy súvisiace s vedením účtovníctva Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa Vzdelanie v odbore Ekonomika; Účtovníctvo Ostatné znalosti Fakturácia - Mierne pokročilý Podvojné účtovníctvo - Mierne pokročilý Skladové hospodárstvo - Základy Microsoft Excel - Pokročilý Microsoft Outlook - Pokročilý Microsoft Word - Pokročilý Hospodárska korešpondencia - Základy Osobnostné predpoklady a zručnosti - prax v podvojnom účtovníctve - skúsenosti s programom ABRA výhodou - samostatnosť, precíznosť a zodpovedný prístup k práci - komunikatívnosť, tímový duch a lojálnosť Mzdové podmienky (brutto) Od 1200,-€ v závislosti aj od pracovných skúseností, po skúšobnej dobe prehodnotenie mzdy. Kontakt: cagalova@
Pomocná účtovníčka - dohoda resp. skrátený prac.úväzok
Ponúkame prácu na dohodu resp.skrátený pracovný úväzok na pozíciu pomocná účtovníčka/asistentka k senior účtovníkovi. Podmienky: Obchodná akadémia. Prax minimálne 1 rok na danej pozícii. Ovládanie programov: OMEGA, ALFA alebo POHODA - základy(vítané). WORD, EXCEL - pokročilý. Náplň práce: triedenie dokladov, nahadzovanie dokladov, mesačné spracovávanie dokladov, archivácia, administratívne práce. Bez uzávierok a daňových priznaní. Na základe dohody možné po zabehnutí. Záujemca bude na začiatku oboznámený s prácou. Práca je vhodná pre všetkých, ktorí majú záujem pracovať v tejto oblasti a spĺňajú vzdelanie a prax alebo si chcú privyrobiť. Odmena: 5,-€ /hod. (na začiatok). Životopisy posielajte na:
HLADÁM PRÁCU EXTERNÝ ÚČTOVNÍK/MZDÁR
Hladám prácu ako externý účtovnik/mzdár može byt aj na polovičný úvazok u Vás v kancelárii,kanceláriu mám aj doma.venujem sa podvojnému účtovníctvu,mzdám,daniam.pracujem v programe POHODA.auto mám.dakujem za ponuky.CV pošlem po Vašej odozve.som spolahlivá,zodpovedná práca je pre mna aj koníčkom.m.stefakova@