Ski/Snowboard Inštruktor

Kategória: Ostatné

Na zimnú sezónu 2022/23 hľadáme posilu SKI/Snowboard Instruktor/ka do našej lyžiarskej školy Skischule Fulpmes v Rakúsku. Minimálna kvalifikácia: Inštruktor 1. kvalif. stupňa. Ponúkame: celosezónny Skipas za zníženú sumu, možnosť ubytovania. V prípade záujmu kontakt nižšie. Mesačný plat (5 dní v týždni, 1400 EUR netto, plus všetky špeciálne platby)
Podobné inzeráty
Inštruktor lyžovania
Som inštruktor lyžovania aj so skúškami na odborného inštruktora, naučím lyžovať hocikoho na okolitých lyžiarskych strediskách pri Banskej Bystrici. Na cene sa vieme dohodnúť.
Lyžiarske rukavice Hestra Army Leather Heli Ski 7
Lyžiarske rukavice Hestra Army Leather Heli Ski 7 Nové, unisex s/m. Rukavice od firmy Hestra zo série Alpine Pro, ktorá je vhodná predovšetkým pre skialpinistov, freeriderov, horských vodcov a všetkých ostatných nadšencov zimného obdobia. Model Army Leather Heli Ski disponuje ergonomickým tvarom a vďaka materiálu HESTRA-3L aj vetru a vodeodolnosťou. Výborné rukavice pre akékoľvek aktivity. PC 140 eur
Ruksak BURTON
Predám vak, ruksak Burton. Original. Krásna práca, aj kvalita. Vhodný pre snowboard, či skateboard a podobne. Ja som v ňom nisila snowboard topánky a pripínala naň snowboard. Snowboard predávam takže sa mi nezíde.
Skipass Semmering
Predám 4 celodenné ski- passy do Rakúskeho lyžiarskeho strediska Semmering Hirschenkogel, dva celodenné na 18.3.2023 a dva celodenné na 19.3.2023, všetky pre dospelé osoby, vo forme vouchera. Prípadne je možné zameniť tieto ski-passy za 4 ski- passy s platnosťou do konca budúcej sezóny (2023-2024) alebo za kupón v hodnote 140€. V prípade záujmu prosím kontaktovať e-mailom. - dohoda možná
Opatrim vášho blizkeho
Som profesionálna opatrovateľka,mám skúsenosti s opatrovanim seniorov v rodinách.Mam opatrovatelsky kurz.Mam aj kurz Bazalnej stimulácie a kurz Inštruktor sociálnej rehabilitácie.
Inštruktor sociálnej rehabilitácie
Náplň práce: -aktivizuje prijímateľov sociálnej služby/ďalej PSS/ a vedie ich k samostatnosti s ohľadom na ich individuálne potreby - vedie PSS pri nácviku a posilňovaní návykov pri sebaobsluhe a pri úkonoch starostlivosti o seba - organizuje denné aktivity PSS Požiadavky na zamestnanca : - akreditovaný kurz inštruktora sociálnej rehabilitácie/ kurz je možné doplniť si počas prac. pomeru/ - stredoškolské vzdelanie Osobnostné predpoklady a zručnosti : - komunikačné zručnosti, trpezlivosť a empatia, bezúhonnosť, zodpovednosť, kreativita Kontakt : dom.matky.terezy@gmailcom tel. 8 Mgr. Margita Čunderlíková