inzercia, predaj, predám, bazár

Skladník s VZV/vodič v stavebninách

Kategória: Stavebníctvo

Hľadáme kolegu na pozíciu skladník/vodič.
Preferujeme uchádzačov s preukazom na VZV a vodičským preukazom skupiny B s chuťou pracovať :).

Pracovná náplň:
- práca v sklade so stavebným materiálom
- príjem, výdaj kontrola tovaru a jeho uloženie na správne miesto
- výdaj správneho tovaru zákazníkovi
- manipulácia a práca s vysokozdvižným vozíkom
- vývoz tovaru k zákazníkom na dodávke
- pracuje sa každú druhú sobotu 8-12hod.

Ponúkame:
- Prácu na HPP s možnosťou nástupu ihneď či dohodou
- stabilné zázemie (firma je na trhu 30rokov)
- školenia
- platené nadčasy
- zamestnanecké ceny na predávaný sortiment
- dobrých kolegov :)

Obsadzujeme tiež pozíciu skladníka. Pre viac info o tejto pozícii prosím volajte p. Barancovej na č. .

Životopisy posielajte prosím na e-mail: barancova.veronika@
tel. kontakt:

Viac info o nás:
Skladník s VZV/vodič v stavebninách
Podobné inzeráty
Skladník - stavebniny
skladník Prijmeme zamestnancov do stavebnín skladník miesto práce: Dvory nad Žitavou požiadavky: zodpovednosť, presnosť, flexibilita, spoľahlivosť, pozitívny prístup k prijímaniu nových poznatkov jazyk: slovensky-maďarsky vodicky: ANO/NIE, B - C - E - VZV vítaná-(nie je podmienkou) mzda - * dohodou podľa pracovnej náplne. Okolie DVORY NAD ŽITAVOU !! Prosím zaslanie životopisu a tel.č. na e-mail: vdd@
Stabilná práca vo výrobe - vodič VZV (LOZORNO)
Spoločnosť Kreisel Slovensko s.r.o. hľadá spoľahlivého pracovníka do výroby na funkciu - vodič vysokozdvižného vozíka (VZV). Miesto výkonu práce: LOZORNO. Podmienkou je prax v obsluhe vysokozdvižného vozíka. Bližšie info na osobnom stretnutí. Termín nástupu - dohodou. Mzda (brutto): 950 EUR + bonus cca 100EUR
Stabilná práca vo výrobe - vodič VZV (LOZORNO)
Spoločnosť Kreisel Slovensko s.r.o. hľadá spoľahlivého pracovníka do výroby na funkciu - vodič vysokozdvižného vozíka (VZV). Miesto výkonu práce: LOZORNO. Podmienkou je prax v obsluhe vysokozdvižného vozíka. Bližšie info na osobnom stretnutí. Termín nástupu - dohodou. Mzda (brutto): 1050 EUR
Stabilná práca vo výrobe - vodič VZV (LOZORNO)
Spoločnosť Kreisel Slovensko s.r.o. hľadá spoľahlivého pracovníka do výroby na funkciu - vodič vysokozdvižného vozíka (VZV). Miesto výkonu práce: LOZORNO. Podmienkou je prax v obsluhe vysokozdvižného vozíka. Práca prebieha v pracovné dni, v dvoch zmenách. Bližšie info na osobnom stretnutí. Termín nástupu - dohodou. Mzda (brutto): 1050 EUR
Skladník
Stavebniny DoRe v Dolných Salibách hľadá nového skladníka. Pracovná náplň: - manipulácia s VZV - vykladanie a chystanie tovaru - obsluha zákazníkov Osobnostné predpoklady a zručnosti: - spoľahlivosť - precíznosť - zodpovednosť - prax v práci v sklade (nie je podmienkou) - prax vo vedení VZV (nie je podmienkou) Viac info telefonicky, alebo osobne.
Strojník / vodič / žeriavnik
Strojník / vodič / žeriavnik G&F Industrial Solutions hľadá šikovného človeka na pozíciu strojník / vodič / žeriavnik. NÁPLŇ PRÁCE: práce prevažne na líniových stavbách starostlivosť o zverený stroj, auto, žeriav MIESTO VÝKONU: Senec, Bardejov (vodič sk. C), Prievidza (žeriavnik), Žilina a okolie Práca na živnosť, mzda bude predmetom dohody na osobnom stretnutí. Ubytovanie zabezpečené, turnusy. V prípade, že záujemca na danej pozícii ešte nepracoval, zabezpečíme zaučenie. Ako benefit ponúkame príspevok na získanie vodičského, strojníckeho oprávnenia. POŽIADAVKY: vstupná lekárska prehliadka, BOZP školenie, strojnícky preukaz, vodičský preukaz B, C, T