Špeditér / Obchodník na európskom trhu logistiky

Kategória: Doprava a logistika

Do nášho rozrastajúceho sa tímu hľadáme nového kolegu / kolegyňu , ktorý nám pomôže s vyhľadávaním klientov a ich následnými požiadavkami v oblasti medzinárodnej špedície , logistiky a zasielateľstva. Sú cudzie jazyky a komunikatívnosť tvoja silná stránka?

Cieľavedomosť a progres sú dve vlastnosti na ktorých ti záleží ? Potom hľadáme práve teba a budeme radi ak sa pridáš do nášho tímu , a zapojíš sa do spoločného budovania skvelej firmy a plnenia si svojich cieľov !

Prax je vítaná , avšak nieje nutná. Nového kolegu všetko naučíme a zaškolíme.

Náplň práce :
* telefonicky kontaktuje a získava nových klientov na európskom trhu
* preberá a spracováva objednávky, organizuje prepravu, zaisťuje spätnú väzbu,
* objednáva dopravu v závislosti na čase nakládky, vykládky a cenníku,
* kontroluje včasnosť pristavenia a odjazdu z nakládky,
* pripravuje reporty pre potreby vedúceho oddelenia resp. zákazníka,
* operatívne rieši s dopravcami prípadné. problémy počas prepravy,
* rieši nezrovnalosti s partnermi i dopravcami,
* dodržiava platné procedúry kvality týkajúce sa pracovného zaradenia

Požiadavky :
- Nemecký jazyk B2/C1 alebo Anglický jazyk B2/C1 alebo Taliansky jazyk B2/C1 poprípade iný cudzí jazyk na tejto úrovni
- Plynulá komunikácia slovom aj písmom v cudzom jazyku
- Technická zdatnosť pri práci s PC
- Zodpovednosť , Odolnosť voči stresu
- Komunikatívnosť , Cieľavedomosť

Odmena sa skladá :
1. z fixnej mzdy: 1000 euro ( hrubá mzda )
2. provízie z obratu ( záleží od veľkosti obratu 5-20% , časom hlavná časť mzdy )

Priemerná provízia našich špeditérov sa momentálne pohybuje medzi 700-800€. Kariérny rast po zaškolení je už potom závislý len od vášho výkonu a snahy.

So záujemcami s praxou v obore sa odmeňovací systém dohodne osobitne na mieru.

V prípade záujmu vás poprosím zaslať životopis na viliam.cervenak@