inzercia, predaj, predám, bazár

špediter / špeditérka - dispečer / dispečerka

Kategória: Doprava a logistika

Dobrý deň,
hľadáme do nášho novootvoreného tímu človeka na pracovnú pozíciu ,špeditér / špeditérska , alebo dispečer / dispečerka.

Minimálne jazykové znalosti : Anglicky jazyk (B2) ,alebo Nemecký jazyk (B2)
MS Office
Minimálne 1 ROK prax v špedičných programoch ( RAAL , TimoCom, Trans EU) výhodou .

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Monitorovanie prepráv a aktívne riešenie ich priebehu (aj krízové situácie)
- Denná komunikácia s partnermi
- Plánovanie a realizácia prepráv
- Príjem a spracovanie objednávok na prepravu
Zamestnanecké výhody, benefity
- Variabilná zložka
- Pružný pracovný čas
- Telefón + notebook
Miesto Práce 023 54 Turzovka
životopis poslať na e-mail

furdan.fmpartners@
špediter / špeditérka - dispečer / dispečerka
Podobné inzeráty
Pracovná pozícia disponent-dispečer / špeditér (jazyk)
Hľadáme vhodného kandidáta na voľné pracovné miesto disponent-dispečer / špeditér pre našu spoločnosť so sídlom v Novom Meste nad Váhom. Naša spoločnosť už s 30 ročnou históriou vlastní svoj objekt v ktorom je zabezpečené parkovisko pod kamerami pre súkromné vozidlá a firemné vozidlá , budova v ktorej sú servisné haly , administratívna časť , kuchynka, sprchy a šatne pre šoférov. Pracovné miesto je vybavené novým počítačom s troma monitormi , mapami Európy pre rýchlejšie orientovanie a pohodlnou stoličkou. Pracovné miesto je klimatizované a kúrenie je zabezpečené podlahovým kúrením. Zamestnanec má k dispozícií plne vybavenú kuchyňu , zasadačku , sociálne zariadenia vybavené aj sprchami. Zamestnanec má pridelený mobilný telefón s internetom na ktorom môže sledovať maily a aktuálnu polohu našich vozidiel. Požadujeme príjemné vystupovanie so zákazníkmi , flexibilitu a komunikatívnosť. Je nutnosť znalosti jazyka , Angličtina alebo Španielčina Pracovná doba je od 08:00 do 16:00 na pracovnom mieste + nutnosť byť k dispozícií na mobile. Pracovnou náplňou je sledovanie vozidiel a ich polohy , podávať informácie zákazníkom , vyťažovanie firemných vozidiel , rozdeľovanie práce šoférom. Mzda sa odvíja od skúseností. Nástupný plat je 800,- euro v hrubom + odmeny. S postupným nárastom , podľa výkonu a samostatnosti. Prijímací pohovor prebieha u nás na sídle spoločnosti. Najideálnejšie prísť osobne a o celej práci sa porozprávať. Zaučíme aj úplného nováčika.
Ponuka práce Špeditér/ Disponent/ Dispečer
Do nášho tímu prijmeme novú posilu na pozíciu špeditér/dispečer/disponent . Vašou náplňou práce bude plánovanie, organizácia a logistika vnútroštátnych a medzinárodných prepráv .Plynule plánovanie nakladania a vykladania vlastných vozidiel . Komunikácia s vodičmi a kontrola priebehu prepravy . Komunikácia s obchodnými partnermi a so zákazníkmi, spracovanie cenových ponúk, preberanie objednávok a ich evidencia. Minimálne jazykové znalosti : Anglicky jazyk (B2) ,alebo Nemecký jazyk (B2) MS Office prax v špedičných programoch ( RAAL , TimoCom etc.) výhodou . Mzdové ohodnotenie od 1700 EUR , avšak nebránime sa ani dohode , prípadne si radi vypočujeme Vašu predstavu .
Hladáme Špeditér/ka, Dispečér/ka
Inzerujúca spoločnosť DNB TRANS s.r.o. je dopravná spoločnosť zaoberajúca sa medzinárodnou kamiónovou dopravou v rámci EÚ. Ponúkame prácu v príjemnom kolektíve, neobmedzený kariérny rast a možnosť podieľať sa na rozvoji spoločnosti. Náplň práce: - rozdeľovanie prepráv podľa prijatých objednávok - práca so špedičnými databázami (raal, timocom atď) - aktívna komunikácia s klientmi a vodičmi, riešenie vzniknutých problémov pri nakládke/vykládke - naceňovanie prepráv a hľadanie vhodných riešení pre klienta - aktívne vyťažovanie vozového parku - minimálne základy ANJ alebo NJ - komunikatívnosť a samostatnosť požadovaná - aktívne ovládanie PC a mobilu, schopnosť rýchlo sa orientovať a reagovať - ovládanie MS Office , MS Excel - pracovný čas od 08:00 do 16:00 časom je možnosť aj Home office .. Požiadavky na zamestnanca Jazykové znalosti Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) Prax na pozícii/v oblasti 1 rok ako špeditér / disponent Osobnostné predpoklady a zručnosti - Nutný NJ na dobrej komunikačnej úrovni + druhý jazyk výhodou - Rýchle rozhodovanie sa - Samostatnosť - Proaktívny prístup - Dobrá orientácia na trhu Práca na TPP, Ponúkaná mzda 1000€ až 1500€ netto, po dohode aj vyššia podľa skúseností a šikovnosti uchádzača. Možnosť dobrého zárobku .. V prípade že Vás naša ponuka zaujala pošlite nám životopis na email: bucko@
DISPEČER, ŠPEDITÉR - PODNIKANIE
Ponúkam miesto - hľadám spoločníka pre rozšírenie oblasti súčasného podnikania o špedičné služby v oblasti autodopravy. Mám záujem o odborne spôsobilú osobu, ktorá má v oblasti autodopravy ako dispečer, disponent - obchodník, manažér logistiky viacročnú prax a bol alebo je v pozícii zamestnanca, prípadne podniká. Mám vytvorené finančné, priestorové a technické zabezpečenie pre túto činnosť. V prípade záujmu o spoluprácu ma kontaktujte: email: autopresov@ mobil:
dispečer MKD
Firma s 30 ročnou tradíciou hľadá pracovníka na pozíciu: dispečer MKD/špeditér. Jedného špeditéra mám, hľadám k nemu druhého. Jazykové znalosti výhoda, prax nie je podmienkou. Plat:1.300€ + percentá z tržby ( celkovo cca 1800€)
Dispečér
Do nášho tímu prijmeme novú posilu na pozíciu špeditér/dispečer/disponent (najlepšie muž) . Vašou náplňou práce bude plánovanie, organizácia a logistika vnútroštátnych prepráv. Plynule plánovanie nakladania a vykladania vlastných vozidiel. Komunikácia s vodičmi a kontrola priebehu prepravy . Komunikácia s obchodnými partnermi a so zákazníkmi, spracovanie cenových ponúk, preberanie objednávok a ich evidencia. Platové podmienky upresníme na osobnom pohovore.