Upratovanie kanc.priestorov

Kategória: Ostatné

Informácie o pracovnom mieste
Miesto práce
Chorvátsky Grob
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4,4 EUR/hod.
Dohoda: 4,40€/hod., Živnosť: 5,94€/hod.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme šikovné a zodpovedné upratovačky na čistiace a upratovacie práce - Chorvátsky Grob, Čierna Voda.

Možnosť pracovnej doby v čase od:
17:00 - 21:00 hod. (PO - PIA)

Náplň práce:
- udržiavanie čistoty pridelených priestorov
- umývanie a vysávanie
- udržiavanie bezprašného prostredia
- dezinfekcia priestorov

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- zodpovednosť