inzercia, predaj, predám, bazár

Viazač bremien

Kategória: Priemysel a výroba

Pre nášho klienta v Dubnici nad Váhom hľadáme pracovníka do strojárskej spoločnosti. Nástup do kmeňového stavu.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• viazanie bremien v strojárskej zákazkovej výrobe
• manipulácia s bremenami rôznej veľkosti pomocou mostového žeriavu
• premiestňovanie materiálov, ako aj hotových výrobkov vo výrobe alebo na expedícii
• ďalšie operatívne činnosti zadávané nadriadeným...

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• prax na pozícii viazača bremien (najlepšie v kusovej výrobe) minimálne 2 roky
• platné preukazy viazača bremien, obsluhy zdvíhacích zariadení a VZV

Mzdové podmienky: od 4,50brutto / hod. Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúsenosti vybraného kandidáta a v závislosti od druhu pracovného pomeru.

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám životopis emailom na info@, prípadne sa informujte telefonicky na čísle +293.
Viazač bremien
Podobné inzeráty
Pracovník V Stavebnej Výrobe - Výroba Prefabrikátov -Viazač
Pracovník V Stavebnej Výrobe - Výroba Prefabrikátov -Viazač Železa/Betonár Lokalita : Košice - okolie Plat : Dohodou Termín nástupu : ihneď Betonár/Viazač železa/ Robotník vo výrobe prefabrikátov Práca v hale, celoročne. Požiadavky na zamestnanca: - viazači armatúr musia ovládať strihanie a ohýbanie betonárskej výstuže -požadujeme samostatnosť, manuálnu zručnosť, zodpovednosť, dôslednosť . - stredné odborné vzdelanie - podmienkou čítanie výkresov !!! Hľadáme šikovnú partiu, aj ľudí z Ukrajiny - práca je vhodná aj pre odídencov - na pozície - betonár, viazač železa. Doplňujúce informácie: - práca na TPP aj pre SZČO Kontaktujte nás : ALEKO recruitment agency, Volgogradská 13 ,080 01 Prešov , mail : praca@ ,
Turnusová práca - Ostrave, ČR
Ponuka práce v strojárskej výrobe v Ostrave, ČR pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou oceľových tlakových fliaš a nádrží. Pracovné pozície: - manipulačný robotník (viazač bremien) - expedičný pracovník - žeriavnik (ovládanie z dola) Čistá sadzba 4,20 - 4,80 Eur/hod. Turnus na 15 dní v práci / 15 dní voľno, 12 hodinové zmeny, možnosť nadčasov. Slovenská pracovná zmluva, možnosť práce na živnosť. Bezplatne zabezpečená strava v priestoroch podniku. Bezplatne zabezpečené ubytovanie v blízkosti práce. Príspevok na cestu 40 Eur/mesačne. Príplatok za prácu nadčas 0,80 Eur/hod. Príplatok za prácu v noci 1,10 Eur/hod. Zabezpečenie kurzov: viazač bremien, žeriavnik, vodič motor. vozíka. Kontakt Tel.: 0 e-mail: bedekoag@
Turnusová práca v ČR
Ponuka práce v strojárskej výrobe v Ostrave pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou oceľových tlakových fliaš a nádrží. Pracovné pozície: - manipulačný robotník (viazač bremien) - expedičný pracovník - žeriavnik A1 (ovládanie z dola) Čistá sadzba 4,20 - 4,80 Eur/hod. Turnus na 15 dní v práci / 15 dní voľno, 12 hodinové zmeny, možnosť nadčasov. Slovenská pracovná zmluva, možnosť práce na živnosť. Bezplatne zabezpečená strava v priestoroch podniku. Bezplatne zabezpečené ubytovanie v blízkosti práce. Príspevok na cestu 40 Eur/mesačne. Príplatok za prácu nadčas 0,80 Eur/hod. Príplatok za prácu v noci 1,10 Eur/hod. Zabezpečenie kurzov: viazač bremien, žeriavnik, vodič motor. vozíka. Kontakt Tel.: 0 e-mail: bedekoag@
Lakyrnik , Zamočnik,Palič DG2 , Viazač
Ponukame Vám prácu v Areali U.S.Steel Košice Lakyrnik - 7€/hod Zamočnik z Dg2 palič - 6,5€/hod Viazač - 6€/hod Zvarač 111 - 8€/hod Druh pracovného pomeru - Živnost alebo Dohoda nastup Ihned ismontais@
žeriavnik/ viazač bremien
do Dubnice nad Váhom hľadame žeriavnika na manipuláciu s bremenami do 5 ton požadujeme žeriavnicky a viazačský preukaz práca na 2 zmeny mzda na TPP od 5 eur v čistom + dohoda nastup ihneď
PONUKA PRÁCE V DUBNICI NAD VÁHOM
Ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer. Pozície: - Obrábač kovov na CNC - Lakovač/Natierač - Pílkar/Palič - Sústružník - Viazač bremien - Zámočník - pneumatikár - Zvárač