inzercia, predaj, predám, bazár

Výstupná kontrola na linke

Kategória: Priemysel a výroba

Hľadáme do nášho kolektívu nových pracovníkov, práca vhodná pre mužov aj pre ženy.
Náplň práce
- výstupná kontrola na linke
- pomocné práce na linke
Požadujeme
- flexibilita
-ochota pracovať
- samostatnosť pri práci
Miesto výkonu práce : Bratislava , Lozorno
Vlastné auto výhodou.
Pre pracovníkov vieme po dohode zabezpečiť obytovanie.
Mzda 8€/ hod
Tešime sa na nových záujemcov.
Výstupná kontrola na linke
Podobné inzeráty
Výstupná kontrola - Lozorno 9,3,- €/hod., živnosť
Miesto práce: Lozorno Druh pracovného pomeru: živnosť Termín nástupu: Dohodou/druhá polovica mesiaca Marec Mzdové podmienky (brutto): 9,3 EUR/hod. + príplatky Informácie o pracovnom mieste: Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - výstupná kontrola komponentov podľa pracovných inštrukcií - ukladanie dielov podľa baliacej inštrukcie - označovanie vytriedených komponentov - dodržiavanie príkazov nadriadeného - udržiavanie poriadku na pracovisku - práca je na živnosť - 2 zmenná prevádzka - ranná/poobedná - výstupná kontrola / interiérový dverový obklad, konzoly, kufrový obklad.... - potrebný VP sk. B - vlastné auto Práca vhodná pre ženy i mužov. - Doprava možná firemnými autobusmi Zamestnanecké výhody, benefity: - včasné vyplácanie faktúr - dlhodobú spoluprácu s možnosťou kariérneho rastu - férové jednanie - dlhodobá spolupráca so stabilnou spoločnosťou - možnosť spolupráce v iných závodoch na Slovensku - profesionálne zaškolenie Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov Požiadavky na zamestnanca: Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním - prax. s kontrolou kvality/výstupná kontrola - stredoškolské bez maturity - stredoškolské s maturitou - nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie - študent vysokej školy Vodičský preukaz: B Osobnostné predpoklady a zručnosti - spoľahlivosť, seriózny prístup k práci - skúsenosť s kontrolou dielov Bližšie informácie na tel. čísle alebo info@
Operátor - živnosť 8€/hod.+ príplatky, Trnava
Miesto práce: Trnava Druh pracovného pomeru: živnosť Termín nástupu: ihneď Mzdové podmienky (brutto): 8,-EUR/hod. 8,-€/hod +príplatky Informácie o pracovnom mieste: Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - triedenie a manipulácia komponentov podľa pracovných inštrukcií (vizuálna kontrola, meranie, kontrola zhodnosti voči pracovnému postupu) - práca na linke (montáž) - ukladanie dielov podľa baliacej inštrukcie - práca sa vykonáva na linke - kontrola + manuálne montovanie komponentov do vozidiel - označovanie vytriedených komponentov - dodržiavanie príkazov nadriadeného - udržiavanie poriadku na pracovisku - manuálna práca na linke - práca je na živnosť - práca na 3 zmeny vhodná pre mužov - vodičsky preukaz B Zamestnanecké výhody, benefity: - plat 8,-/hod. - príplatky za nadčas a nočnú, víkend a sviatok Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná: Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov Požiadavky na zamestnanca: Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním - stredoškolské bez maturity - stredoškolské s maturitou - študent vysokej školy Vodičský preukaz: B Osobnostné predpoklady a zručnosti: Požiadavky na kandidáta: - skúsenosť s kontrolou min. 1 rok - manuálne zručný - zmysel pre detail Bližšie informácie na tel.čísle alebo info@
Kontrolór kvality - Lozorno 9,3,- Eur/hodina, živnosť
Miesto práce: Lozorno Druh pracovného pomeru: živnosť Termín nástupu: 15.November/dohoda Mzdové podmienky (brutto): 9,3 EUR/hod. + príplatky Informácie o pracovnom mieste: Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - triedenie a manipulácia komponentov podľa pracovných inštrukcií - ukladanie dielov podľa baliacej inštrukcie - jednoduché opravy dielov - označovanie vytriedených komponentov - dodržiavanie príkazov nadriadeného - udržiavanie poriadku na pracovisku - práca je na živnosť - 12h, 4zmenka (4xranna-4x volno-4x nočná) -na linke kontrola interiérový dverový obklad - nezávislí od firemnej dopravy - potrebný VP sk. B - vlastné auto Práca vhodná pre ženy i mužov. Alebo : - výstupná kontrola / linka - kontrola kufrového obloženia - iba muž, 8hod. práca - sortovanie /triediace služby - mechanické úpravy a opravy - meranie a evidencia hodnôt - práca s PC / ručným skenerom - doprava možná firemnými autobusmi Zamestnanecké výhody, benefity: - včasné vyplácanie faktúr - dlhodobú spoluprácu s možnosťou kariérneho rastu - férové jednanie - dlhodobá spolupráca so stabilnou spoločnosťou - možnosť spolupráce v iných závodoch na Slovensku - profesionálne zaškolenie Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov Požiadavky na zamestnanca: Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním - stredoškolské bez maturity - stredoškolské s maturitou - nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie - študent vysokej školy Vodičský preukaz: B Osobnostné predpoklady a zručnosti - spoľahlivosť, seriózny prístup k práci - skúsenosť s kontrolou dielov Bližšie informácie na tel. čísle alebo info@
Kontrolór kvality, živnosť, 9,3,-EUR + príplatky, Lozorno
Miesto práce: Lozorno Druh pracovného pomeru: živnosť Termín nástupu: Ihneď Mzdové podmienky (brutto): 9,3 EUR/hod. + príplatky Informácie o pracovnom mieste: Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - triedenie a manipulácia komponentov podľa pracovných inštrukcií - ukladanie dielov podľa baliacej inštrukcie - jednoduché opravy dielov - označovanie vytriedených komponentov - dodržiavanie príkazov nadriadeného - udržiavanie poriadku na pracovisku - práca je na živnosť - 12h, 4zmenka (4xranna-4x volno-4x nočná) -na linke kontrola interiérový dverový obklad - nezávislí od firemnej dopravy - potrebný VP sk. B - vlastné auto Práca vhodná pre ženy i mužov. Alebo : - výstupná kontrola / linka - kontrola kufrového obloženia - iba muž, 8hod. práca - sortovanie /triediace služby - mechanické úpravy a opravy - meranie a evidencia hodnôt - práca s PC / ručným skenerom - doprava možná firemnými autobusmi Zamestnanecké výhody, benefity: - včasné vyplácanie faktúr - dlhodobú spoluprácu s možnosťou kariérneho rastu - férové jednanie - dlhodobá spolupráca so stabilnou spoločnosťou - možnosť spolupráce v iných závodoch na Slovensku - profesionálne zaškolenie Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov Požiadavky na zamestnanca: Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním - stredoškolské bez maturity - stredoškolské s maturitou - nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie - študent vysokej školy Vodičský preukaz: B Osobnostné predpoklady a zručnosti - spoľahlivosť, seriózny prístup k práci - skúsenosť s kontrolou dielov Bližšie informácie na tel. čísle alebo info@
Operátor na linke - Drážďany - na pracovnú zmluvu
Ponuka práce - Nemecko - Drážďany - Operátor na linke - na zmluvu Momentálne hľadáme viacerých operátorov, PODMIENKA min. základy nemeckého jazyka. V Nemecku úspešne etablovaná spoločnosť Bartfeld Elektrotechnik s.r.o. hľadá pre realizáciu projektov šikovných operátorov. Ponúkaná pracovná pozícia: 1) operátor na linke (12,50 - 13 € / hod.) Ponúkaná mzda: 12,50 - 13 € / hod. + ubytovanie preplácané v plnej výške Miesto práce: NEMECKO, Drážďany Dátum nástupu: ihneď Od uchádzačov vyžadujeme splnenie nasledovných podmienok: - manuálna zručnosť - základy práce s PC - znalosť nemeckého jazyka (minimálne úroveň B1), - vodičské oprávnenie sk. B, vlastné auto. Ponúkame: - finančné ohodnotenie zodpovedajúce odborným i jazykovým znalostiam - ubytovanie zabezpečené a PREPLÁCANÉ v plnej výške Vaše žiadosti s priloženým životopisom môžete zasielať na hiscarova@, pre viac informácií ma kontaktujte emailom alebo telefonicky. Prosím o kontakt LEN vážnych záujemcov. Kontakt: Janka Hiščarová email: hiscarova@ tel.: Bartfeld Elektrotechnik s. r. o.
Zvárač hliník okolie Trenčín
Ponúkame stabilnú a hlavne dlhodobú prácu aj v týchto neistých časoch. Zváranie hliníkových nádrží a iných výrobkov z hliníka. Vstupná a výstupná kontrola, vizuálna kontrola zvarov, kontrola zvarovacích spojov, kontrola nádrží. Zámočnícke práce, montážne práce, údržbárske a baliace práce. Práca na ŽL, možnosť HPP. Mzda: od 14€/h SZČO Kontakt: Tel: praca@