inzercia, predaj, predám, bazár

ZÁMEČNÍK Slaný

Kategória: Priemysel a výroba

Hledáme zamečníky na výrobou těžkých ocelových konstrukcí, zejména ocelových mostů, vodních děl, kotle a příslušenství pro transformátory.


Co Vám můžeme nabídnout?
• férovou mzdu a práci v zahraniční firmě
• práca 10-12 hodín denne – pondelí až sobota
• příjemnou atmosféru a přátelský tým
• Práce pouze na živnost
• 5 týdnů dovolené
• parkoviště v areálu společnosti
• dlouhodobou a stabilní zaměstnání
• odborné kurzy a školení.
• místo pracoviště Slaný
• možnost čerpání záloh po odpracování min. 80 hodin
• po dohodě možnost ubytování


Co od Vás očekáváme?
• znalost čtení technických výkresů a pracovat podle nich (žádná sériová výroba)
• základní kurz pro stehování metodou 135
• zkušenost s pálením a rovnáním plamenem
• pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost
• ochotu pracovat na směny (2směnný provoz)


ZVL od 265 Kč – 300 Kč /hod netto
ZÁMEČNÍK Slaný
Podobné inzeráty
Nabídka práce - stojírenství (různé pozice) Slaný
30000 - 50000 Kč za měsíc Plný úvazek Slaný (okres Kladno) Do velkého strojírenského závodu hledáme zaměstnance s nástupem IHNED . Jde o pracovní pozice : ● Svářeč až 200 Kč/hod. (živnost 260 - 270 Kč/hod.), ● Montážny dělník/automechanik (znalosť čtení výkresové dokumentace) 160 Kč/hod., ● Řidič VZV do 5 t., nad 5 t. od 160 Kč/hod., ● Obsluha strojů (znalost čtení výkresové dokumentace) 175 Kč/hod., ● Lakýrnik až 200 Kč/hod., ● Zakladač 180-190 Kč/hod. Požadujeme Požadujeme platné průkazy a praxi: svářeč - státni zkouška, obsluha stroje - znalost čtení výkresové dokumentace, zakladač - základní kurz Co2, řidič VZV - do 5 t., nad 5 t. - průkaz na vysokozdvižný vozík, lakýrnik - praxe, automechanik - zájem o montáž komponentů do nákladních automobilů. Nabídka ● nástup možný IHNED po provedení zkoušky, ● 8 hod. změny (R/O), po domluvě možné turnusy, ● HPP na dobu neurčitou/živnost ● ubytování (příspěvek na bydlení 3.000 Kč/měsíc), ● zálohy, ● stravování 1.000 Kč na obědy, ● vánoční prémie, ● prémie 2.500 Kč, ● nad 170 hod. bonus ve výši 1.000 Kč, ● náborový příspěvek až 15.000 Kč, ● příspěvek na dovolenou, ● 25 dní dovolené, Pracovní náplň Práce ve firmě, která patří mezi významné světové výrobce nástaveb na nákladní vozy. Ve výrobním programu firmy jsou především sklápěče o nosnostech od 1,5 do 40 tun v různých provedeních, dále pak sklápěcí přívěsy a speciální kontejnerové nástavby.
PARTA ZÁMEČNÍKŮ Slaný
Hledáme patru zamečníků na výrobou těžkých ocelových konstrukcí, zejména ocelových mostů, vodních děl, kotle a příslušenství pro transformátory. Co Vám můžeme nabídnout? • férovou mzdu a práci v zahraniční firmě • práca 10-12 hodín denne – pondelí až sobota • příjemnou atmosféru a přátelský tým • Práce pouze na živnost • 5 týdnů dovolené • parkoviště v areálu společnosti • dlouhodobou a stabilní zaměstnání • odborné kurzy a školení. • místo pracoviště Slaný • možnost čerpání záloh po odpracování min. 80 hodin • po dohodě možnost ubytování Co od Vás očekáváme? • znalost čtení technických výkresů a pracovat podle nich (žádná sériová výroba) • základní kurz pro stehování metodou 135 • zkušenost s pálením a rovnáním plamenem • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost • ochotu pracovat na směny (2směnný provoz) ZVL od 265 Kč – 300 Kč /hod netto
Zvárač / ČR -Slaný
Zvárač Náplň práce - zámočnícke práce - zváranie metódou CO2 - výroba sklápacích a kontajnerových nástavieb na nákladné automobily Druh pracovného pomeru Hlavný pracovný pomer Ponúkaný plat Dohodou Iné výhody - turnusová práca (3 týždne práca, 1 týždeň voľno) - dlhodobá práca - ubytovanie a strava HRADENÉ - možnosť týždenných záloh (1000kč/týždeň) - prémie Miesto práce Praha Slaný Termín nástupu Ihneď Informácie pre uchádzača Pre významnú strojárenskú spoločnosť s pôsobením v ČR hľadáme šikovných zváračov s praxou a základným kurzom. Nástup ihneď. Ďalšie požiadavky na pracovníka - manuálna zručnosť - spoľahlivosť, časová flexibilita - zváračský preukaz ZM1 - znalosť čítania výkresov - štátna skúška podmienka ( možnosť doplnenia za poplatok 4000 kč)
ZVARAC - CO2 - Slaný, Česká Lípa
Ponúkam dlhodobú prácu pre zváračov CO2 v mestách Slaný a Česká Lípa, výroba vagónov a korieb na nákladné autá. Mesačne sa robí 180-200 hodín. Hodinová sadzba na živnosť 350,-Kč na pracovnú zmluvu 270-300,-Kč záleží od pracovnej skúšky. Podmienkou je platný certifikát na CO2. Nástup možný ihneď.
ZÁMEČNÍK (montáž) Ostrava s naborovým příspěvkem 10000 Kč
Montování jednotlivých komponentů v interiéru tramvajových vozů-sedačky, podlahy, okna a príprava pro svářeče, zámečnícké práce na skeletech vozu. POŽADUJEME: -Manuální zručnost a samostatnost -Prax v montování -Znalost technické dokumentace - výhodou NABÍZIME: -Práci ve stabilní a prosperující společnosti -Odpovídající platové ohodnocení -Možnost přesčasů -Stravování kantýna v podniku MZDA: OSVČ: 300 kč/hod první měsíc až 320Kč/hod po zapracovaní
ZÁMEČNÍK STEHAŘ OPAVA s náb. příspévkem 10 000Kč
NÁPLŇ PRÁCE: - Provádí skládání svařence podle výkresové dokumentace - Připravuje a stehuje svařence pro svářeče - Provádí rýsování dílců pro opracování - Provádí samostatné čtení a činnosti dle technické dokumentace - Provádí pálení ručně a strojkem, rovnání dílců plamenem a pod lisem Delá se skouška - čtení výkresové dokumentace POŽADUJEME: - Svarečký průkaz ZK311, ZK135-W01 (základní CO2 + pálení) - Znalost technické dokumentace - Jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení podmínkou NABÍZÍME: - Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti. - Náborový příspěvek 10000kč po odpracovaní 2 měsícu. - Možnost obnovy propadlého certifikátu bezplatně - Ubytovaní v Opavě - Příspěvek na cestovní 3000Kč PLAT: HPP 260 Kč/hod OSVČ 330 Kč/hod